1000317412 adapendik / 06 Şubat 2018

Ergo vaat ettiği promosyonu vermedi

Ergo kaskodan sigortamı yenildim.Kendileri telekomla ortak kampanya yapmışlar kasko yaptıranlara 70 tl yakıt kuponu vereceğim dediler ama bir ayı aşkın süre geçti gelmedi,kendilerini aradım sebebini sordum dedilerki yenilemeyi acenteye yaptırmışsın bize yaptırmamışsın böyle saçmalık olurmu ben bana verilen şifreyi girerek onlara gönderdim ama dönüş yapmadıkları gibi promosyonda böyle bir şey yazmıyor.Ergo gibi bir firmaya yakışmadı müşteri memnuniyeti sıfır bir daha ne o firmaya giderim nede başkasına tavsiye ederim.Burdan kasko yaptırarak bu kampanyadan faydalanmak isteyenler dikkat etsin lütfen.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 233

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Ergosigorta 12 Şubat 2018 tarihinde cevapladı

Sayın Yahya Salcı,

Yapılan incelemede sistemsel hataya istinaden sürecin uzadığı, tarafınıza akaryakıt hediyesinin en kısa sürede tanımlanacağı tespit edilmiştir.

Ergo Sigorta A.Ş.?nin ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.ergosigorta.com/ergo-iletisim linkinden, ergoturkiye@ergoturkiye.com e-mail adresinden ya da 0850 211 11 11 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri?ne iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Ergo Sigorta A.Ş.


görüntüleme: 233

Gönderen Bireysel Üye:
adapendik

Olay Yeri