1000317780 tarikgr / 16 Şubat 2018

Antalya Özel Şelale Tıp Merkezi

Ehliyet raporu için gittiğim işletmeye rapor ücretini ödedim gözdeki tembellik sorunu nedeniyle göze sevk edildim. O bölüm içinde ödeme yapıp muayene oldum. Gözlüklü rapor yazıldı ve gönderildim. Gözlük almaya gidince SGK olarak muayene olması gerektiği söylendi. Ertesi gün gittim 3. kez ödeme yaparak ama doktor ofisine girmeden reçete yazıldı. Gözlüğü aldım. 2 gün kullandım yakını gözlüksüz iyi görmeme rağmen gözlükle zor görüyordum. Tekrar gittim doktor gözlüğü uzak için verdiğini, yakını bu gözlükle göremeyeceğimi, yakın gözlük için sonra tekrar gelmemi söyledi.
1-gözlük ilk önce ehliyet için yazıldı ve gözde tembellik söylendi, yakın uzak gibi bir bilgi verilmedi.
2-yakını göremeyeceksem ayrı gözlük gerekliyse neden önce söylenmedi ve neden hala sonra gelmeliyim? 4.kez muayene ödemesi için mi?
ayıt Masasında davul gibi gergin bayan personele gidip parmak izi verirken fırçanızı yiyorsunuz. (bende bir emekçi olarak bu personelin ismini yazmayacağım) Sorun sizde Yapamıyorsunuz diyor. Ne yapalım hanımefendi, evde bu cihazdan yok ki:) ama ehliyet için gittiğim karakolda vardı. Oradaki Çevik Kuvvet Polislerinden biraz ders alabilirler , çok daha kibar davranıyorlar.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 222

Gönderen Bireysel Üye:
tarikgr

Olay Yeri