1000317969 nedim1903 / 21 Şubat 2018

Hotpoint Indesit Kazan Düştü Denilerek Alınan Çamaşır Makinesi Tekrar Arızalı Geldi.

İndesit çamaşır mak. Tamirden geldiğinden beri kullanamıyorum. Daha önce şikayet oluşturmama rağmen bir sonuç alamadım. Kazanı düştü denilerek 420 TL ödendikten sonra makinenin geldiğinden beri makineyi çalıştıramıyorum. Çamaşır makinem 1 hafta serviste kaldı madem böyle bir arıza vardı neden tarafıma söylenmedi? Makine servisteyken kontrolleri neden yapılmadı? Şimdi bana söylenen beyninin yandığı bunun için ayrı para talep edileceği bildiriliyor. Çamaşır makinem fabrikadan geldiği gün servis elemanını aradım makinenin arıza verdiğini video ve WhatsApp yazışmalarında görüldüğü üzere bildirdim. Ödemiş olduğum paramın iadesini ya da arızamın giderilmesini talep ediyorum. Şikayet oluşturduktan sonra makinenin beynine format atıldı denilerek 19.02.2018 tarihinde tekrar takılıp makinede herhangi bir düzelme olmamıştır. Aynı arızanın olduğunu söylediğimde para talep edilmektedir.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 195

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: indesit 27 Şubat 2018 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri


görüntüleme: 195
Bireysel Üye: nedim1903 27 Şubat 2018 tarihinde cevapladı

Merhaba,Konuyu araştırmanız sizlerede sonuç vermeyecektir.Bu şikayetimi koç yere yaptım sonuç alamadım.Sizlerinde sonuç alacağını tahmin etmiyorum.Dolandırıldığımı düşünüyorum.Kaç defa servisi aramama rağmen eve gelip makinaya bakan olmadı tarafıma denilen beyni yanmış.servise Elektriksel problem olabilir dediğimde 350 TL verirsem beyninin değişip çalışacağını söylüyorlar.Ben anlayamadım.İndesit Marka Çamaşır Mak.Aldım alacağıma Bin Pişmanım ...

görüntüleme: 193

Gönderen Bireysel Üye:
nedim1903

Olay Yeri