1000322679 Pınar77 / 23 Temmuz 2018

Ümraniye meydan avm greyder

Ümraniye Meydan AVM XX isimli çalışanınızdan 19.07.2018 akşam saat 9 civarlarında bir sandalet açık ayakkabı aldım. Kendisinden iade yapabileceğim onayını alarak ürünü satın aldım. 22 Temmuz pazar sabah saatleri ürünü mağazaya iade etmek amacı ile geri getirdim. 2 gün içerisinde ayakkabı hiçbir şekilde abartmadan söylüyorum en fazla 5 dakika bile ayağımda durmadı dışarıda asla giyilmedi ve asla kullanılmadı. Bunların hepsini XX isimli çalışana ilettim bana hafta sonu iade veya değişim olmadığını hafta içi getirip benim bilgim dahilinde olduğunu belirtin işlemenizi yaparlar denildi. 23 Temmuz akşamı tekrar ayakkabıyı mağazaya götürdüm ve bu sefer ürünü satan yalçın isimli çalışanla karşılaştım bana asla ürünün iadesi hakkında söz vermediğini şirketlerinin böyle bir politikasının olmadığını belirtti ayakkabıyı açıp bakmadı bile. milyon tane site var ben bu sıfır ürünü koyar satar yine paramı alırım.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 327

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 24 Temmuz 2018 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 24.07.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 322
Bireysel Üye: Pınar77 24 Temmuz 2018 tarihinde cevapladı

Mağazada satış esnasında iade sözü veriliyor, sayfaya şikayet belirtiyorum geri aranıyorum, kamera kayıtlarının incelenmesini istiyorum, kabul ediyorlar fakat haklı çıksam bile bana para iadesi yapmayacaklarını söylüyorlar, rezil bir markasınız! Sizden asla alışveriş yapılmaması gerektiğini herkese anlatacağım rezil bir firmasınız!

görüntüleme: 321

Gönderen Bireysel Üye:
Pınar77

Olay Yeri