1000323190 orhan yücel / 10 Ağustos 2018

Şikayetim Var

Gredeyder den 1 cüzdan aldık eve geldik fermuar arızalı çıktı tekrar gittik ürün arızalı dedik garantiye gönderecez dediler hiç kullanılmamış ürünü garantiye gönderdiler aradan 1 gün geçmesine ragmen peki gönderin dedik gönderdiler 15 gün sonra gittik magzaya gelmiş geldiğindende haberimiz yok haberde vermiyorlar... ürünü açtık baktık hiç bi işlem yapmamışlar gittiği gibi geri gelmiş ... tekrar gönderdik 15 gün sonra yine aynı gittik magzaya gelmiş haber yok ses soluk yok gitmesek aramazlar personele kalır atar cebine götürür magza müdürü...aldık ürünü eve geldik içerisine koyduk malzemeleri 1 ay kullandık yada kullanmadık tekrar aynı arıza aynı yerden ... götürdük verdik tekrar ses soluk yok 20 gün oldu gitmeyecem bakalım ne olacak o ürün.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 348

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 10 Ağustos 2018 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 10.08.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 347

Konuyla ilgili yorumlar


Kaliteniz ortada / dilekdilberim / 29 Ağustos 2018
İnternet siteleri sizin şikayetleriniz ile dolu.Herkese aynı cevabı verip geçiştiriyorsunuz.Siz bu şekilde işinizi mi yapmış oluyorsunuz ? Hayır .Tam anlamı ile fiyasko

Gönderen Bireysel Üye:
orhan yücel

Olay Yeri