1000323572 dilekdilberim / 27 Ağustos 2018

Şikayet edicem kesinlikle rezillik

Tüketici hakları der ki; satışa sunulmuş her türlü mal kullanıcının yaşamına zarar vermeyecek durumda olması gerekir .Sizden aldığım spor ayakkabıyı sadece 1 gün kullandım aşırı derecede sıcak tutuyor yaz ayında giyilmesi imkansız ve ayaklarda terleme yapıyor zaten bu ayakkabıyı kullansam ayaklarım mantar olur alın size kullanıcı sağlığını tehdit eden unsur .Müşteri temsilcinize şikayetimi anlatıyorum üründe terleme yapmaz sıcak tutmaz ibaresi yoktur.Kullanıcı hatası diyor , ama tüketici hakları böyle demiyor ayrıca tüketici hakları der ki ; aldığınız ürün arızalandı ürünün garantiye gitmesini beklemeden ürünü değiştirme hakkına sahipsiniz ama firmanız iade almadığı gibi ürününün arkasında dahi durmuyor hakkımızı istiyoruz hakkımızı ve bunun için sonuna kadar gidicem.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 463

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 27 Ağustos 2018 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 27.08.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 463

Konuyla ilgili yorumlar


Klasik cevaplar / dilekdilberim / 27 Ağustos 2018
Öncelikle 27.08.2018 tarihinde siz değil , ben sizi aradım.Siz herkese kalıp bir mektupla cevap veriyorsunuz.Sizin için müşteri memnuniyeti hiç önemli değil siz aldığınız paraya bakıyorsunuz.Öncelikle çözüm odaklı değilsiniz şikayet yazılarının hepsini okudum herkese aynı cevapları verip geçiştiriyorsunuz.Şimdi siz bana verdiğiniz cevapla bana yardımcı mı olmuş oldunuz hayır en azından samimi olun insanlarla dalga geçmeyin.Açık açık söyleyin biz ürünlerimizin arkasında duramıyoruz diye bu kadar şikayet boşuna değil sadece sizin kalitenizi gösteriyor.ama kesinlikle şikayetimi yapıcam peşini bırakmıcam.

Gönderen Bireysel Üye:
dilekdilberim

Olay Yeri