1000324373 hbesir / 21 Eylül 2018

Hotpoint Indesit garanti süresinde parça ücreti talebi

3 yıl garantili Indesit 9Kg çamaşır makinesi 1 yılını doldurmadan arıza yaptı. Indesit çağrı merkezinden servis talep ettim. (Servis talebinde henüz sorunum çözülmemişken ilave 3 yıl garanti satılmak istendi kabul etmedim) Ertesi gün gelen servis 110 TL bakım ücreti talep etti ana kartında oksitlenme olmuş değişmesi gerekiyormuş bu ücreti ödersem garanti kapsamına aldıracağını yoksa 450 TL+250 TL parça ücreti talep edileceğini söyledi. Ücreti ödemedim tekrar çağrı merkezini aradığımda makine banyoda olduğu için buhardan dolayı oksitlenme oluşmuş garanti kapsamı dışındaymış. Makine sıcak su ile yıkamıyor mu bu buharı içinden de yapmış olabilir dememize rağmen sonuç olarak 700 TL parça ücreti ödemediğim takdirde bu makine şu an çöp durumda. Müşteri temsilcileri hiçbir çözüm üretmiyorlar. Bu servis hizmetinden anladığım garanti süresinde herhangi bir arızayı kullanıcı-ortam vb. bahaneler üreterek ücretsiz yapmıyorlar. Garantili makinam ücretsiz olarak onarılmadığı takdirde yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 256

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: indesit 21 Eylül 2018 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri


görüntüleme: 256
Bireysel Üye: hbesir 21 Eylül 2018 tarihinde cevapladı

çözüm yok irtibat yok. Bunlarda müşteri memnuniyeti sıfır. ürünü satış sonrası hayal ürünü bir garanti süresi. tüm masraflar size ait

görüntüleme: 239

Gönderen Bireysel Üye:
hbesir

Olay Yeri