1000325382 ben mustafa / 26 Ekim 2018

Giydikten 1 Ay Sonra Tabanı Açıldı

Ben Yıllardır Kışlık Ayakkabılarımı Greyder Den Alırım..Hem Yerli Hemde Sağlam Oldukları İçin...Ama En Son Aldığım Ayakkabı..Daha Kış Başlamadan Giydikten 10 Gün Sonra Topuktan Tabanı Açtı..Hemen Aldığım Mağazaya Götürdüm..Ayakkabıyı Benden Aldılar Yaklaşık 15-20 Gün Sonra Yapıştırıp Verdiler..Ayakkabıyı Ben Giydikten 10-15 Sonra Tekrar Aynı Yerden Açıldı...Aldığım Bayiye Tekrar Götürdüm..Ve Bu Ayakkabının Kışı Çıkaramayacağını Değişimini İstediğimi Belirttim..Bayii İsteğimi Not Aldı Ve İletti Fakat 10-15 Sonra Bana Yine Aynı Yerden Yapıştırıp Verdiler Ve Değiştiremeyeceklerini Söylediler...Daha Sonra Ben De Firmanın Müşteri Hizmetlerini Radım Ve Durumu Anlattım.Bana Gayet Robotik Bir Şekilde Ayakkabı Yı Tamir Edip İade Edildiğini Ve Değişimin Yapılmayacağını Söyledi..Bunu Üzeri Benim Bunu Kabül Etmeyeceğimi Söyledim..Cevap Olarak Benim İstersem Şikayet Hakımın Olduğunu Söyleyip Kestirip Attılar.... Daha Kış Gelmeden Mevsimden Dolayı Da Çok Giymediğim Bu Ayakkabıyı Kışın Karda Yağmurda Giyince Tabanı Tamamen Kopacağı Konusunda Eminim.. O Zaman Da Götürünce Kullanım Hatası ,GARANTİ Biti Diyerek Başlarından Savuracaklar.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 316

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 26 Ekim 2018 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 26.10.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 316

Gönderen Bireysel Üye:
ben mustafa

Olay Yeri