1000325496 Gonca uzhan / 30 Ekim 2018

Şikayetim Var

29.10.2018 tarihinde Bulaşık makinesi arızası için eve çağırdığım Antalya Fsm Siemens servisinden şikayetçiyim. Bulaşık makinesinin yan su cebinin kireç kapladığını söyleyerek benden kireç sökücü ve kova istedi. Kireç sökücüyü dökerek makineden çıkardığı parçayı temizledi. O sırada eşimin yanındaydı, bende çocuğumun başında başka odadaydım. Kireç sökücüyü metal mutfak evyelerine döküp ürünleri yıkamış. Metal evye şuanda tanınmayacak durumda çürük çürük lekeler var. 1 yıl önce sıfır olarak aldığım evimin mutfak tezgah evyesi hasarlı şekilde bırakılmış firmayı aradığımda bundan sonra daha dikkatli oluruz ama yapacağımız birşey yok cevabını aldım.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 216

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: BSH 31 Ekim 2018 tarihinde cevapladı

SİEMENS İletişim Merkezi
Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com'dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla,


görüntüleme: 216

Gönderen Bireysel Üye:
Gonca uzhan

Olay Yeri