1000326476 Etozkoparan / 04 Aralık 2018

Dsmartın yöntemleri

2007 yılında d smart ilk çıktığında piyasada 50 tl olan uydu smart ta 350 tl ye belgesel kanalları ile beraber hiç bir şekilde abonelik olmayacak diye satın aldım.yillar sonra abonelik başlattınız sonrada cihazımı alıp yerine başka cihaz verdiniz.... Benden aldığınız o zamanda satın aldığım belgeselleriyle şahsıma ait uydu adresime gönderilmesi. Benden isteğiniz olan faslı yazıda özellikle abonelik bitiş tarihi yazılmasına rağmen bir ay erkenden hem kapatıp hem cihazı isteyip benim cihazı henüz bana ulaştirmsmaniz. Hangi hakla.Yillarca bir gün bile aksatmadan ödemesini yaptığım içinmi. Müşteri danışmanı arıyor pervasızca konuşmakla yükümlü gibi bana sözleşmeyi hatırlatıyor ben ne safım nede XX . Benim yaşadığım bu sorunlar i yanınızda bırakmayacağını òzellikle hatirlatirim. Kurumsal diye geçinen bir firma olarak işlemleri tamamlamanız.özellikle hatirlatirim gönderdigim fax cevap vermenizi ve bu yaziya yazili olarak cevap vermenizi Rica ederim.

Benim satın aldığım cıhazı geri vermek yerine israrla kendi cıhazlarını istemektedirler iş te yazıları müşteri onlar için süt verdığı müddetçe önemli yoksa mezbaa:::
Değerli Abonemiz;


Kampanya kapsamında tarafınıza mülkiyeti muhafaza kaydı ile teslim edilen cihazların mülkiyeti D-Smart?a ait olup, iade edilmemesi halinde cihaz bedeline dair faturalandırma sağlanmaktadır.
D Smart aboneliğinize ait cihaz iade yönlendirmesi sağlanmış olup, cihazı en yakın bayiye iade etmenizi ricaDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 629

Gönderen Bireysel Üye:
Etozkoparan

Olay Yeri