1000326569 liray2002 / 06 Aralık 2018

Hasarlı ürünün eksik gelmesi

Almış olduğum gardrpbun kurulmak için koçtaş montaj ekibi tarafından açıldığında kargodan 3 parçasının hasarlı çıktığı görüldü.Durum tesbit tutanağı tutuldu.koçtaşa yapılan müracat sonucunda değişim kabul edildi ancak sadece 2 parça gönderildi.22 Kasım da gelen 2 parçalık kargomdan sonra durumu öğrenmek bilgi almak için hergün yapılan aramama rağmen her seferinde kayıt oluşturuldu size en kısa zamanda dönülecek yanıtını aldım .3 parçanın durumu nedir.Nekadar bekleyeceğim , gelecek mi yanıt almak istiyorum.eksik parça için montaj ekibini davet edemiyorum ,suntalar evimin ortasında kaldı.bilgi bekliyorum.teşekkür ediyorum.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 158

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: liray2002 12 Aralık 2018 tarihinde cevapladı

Öncelikle bu şikayerim üzerine 1 gün sonra arandığımı belirterek sitenize teşekkürlerimi sunarım. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmemde montaj ekiplerinin tekrar gelerek ürünü be eksik parçaları değerlendireceği söylendi. Montaj ekibinin beni arayacağı bilgisi verildi ancak aranmıyorum, dönüş yok . Bugün tekrar aradım biz yazalım size ulaşılacak dendi. İlk başvuru 23 kasım bugün 12 aralık

görüntüleme: 137

Gönderen Bireysel Üye:
liray2002

Olay Yeri