1000326714 nhyto / 11 Aralık 2018

Bauhaus Web Sitesinde Ürün Reklamı

Bugün Bauhaus 'un Web Sitesinde 61033979 Ürün numaralı Deko Stil D1003 Beyaz Tuğla Duvar Kaplama Panelinin 1 Alana 1 Bedava olarak 31.50 TL olduğunu gördüm. Kampanya Sadece Mağaza için geçerli. Online Mağaza Stok durumundan kontrol ettiğimde Beylikdüzü' ndeki yerinde 62 Adet olduğu gözüküyor.
Akşam iş çıkışı Beylikdüzü' ndeki yerine gittim. Gittiğimde çalışanlardan destek almak amacı ile sorduğumda böyle bir kampanyanın olmadığı Black Friday zamanı yaptıklarını söylediler. Cep telefonumdam sitelerindeki reklamı gösterdim ve Danışmaya yönlendirildim. Danışmada tekrardan anlattım durumu.
''Bu 1 Alana 1 Bedava olayının Black Friday zamanında olduğunu, o zamanda da hatta Fiyatın 24, küsur TL olduğunu söyledi Bayan. Şu anda böyle bir Kampanya olmadığı gibi Stoklarda da yokmuş. ''
Şimdi bu nasıl bir şey?
1) Kampanya Black Friday zamanındaymış ve 24. Küsur TL'ymiş (peki neden o zaman şu anda 31.50 tl?)
2) Beylikdüzü stoğunda görünen 62 Adet (Ama yerinde ürün stoğu yokmuş)

Geçtiğimiz yaz aynı şeyi Şezlong Kampanyasında yaşadım, sitede stok var gidiyorsunuz ne Kampanya ne de Stok var.

O zaman sustum ama bu sefer gerçekten bu yalan yanlış Reklamlarından dolayı sonuna kadar gideceğim. Tüketici Mahkemesi'ne kadar gidecek bu iş bu sefer. Bütün Site ekran görüntülerini ve detayları tarihi ile aldım.


Konuyla ilgili ekler


Adsız.jpg 2.jpg IMG_7971.jpg IMG_7973.jpg

DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 199

Gönderen Bireysel Üye:
nhyto

Olay Yeri