1000326804 Bncann / 14 Aralık 2018

Artık bir çözüm!

Bu ayakkabınızı 3 sene önce aldım ve 3 senedir her kış giydiğimde sağ ayağımın topuğu vuruyor öyle ki bu ayakkabıyla yürümek mümkün değil aldığımdan bir hafta sonra götürdüğümde inceleyip destek koyduklarını söylediler ama işe yaramadı bir sonraki sene tekrar götürdüm fabrikaya gönderdiklerini söylediler ama hala ben dünya kadar para verdiğim ayakkabıyı giyemiyordum bu sene kar yağışından dolayı dün giydim ve bugün ayağım su toplamış durumda. Gerçekten bu kadar şubesi olan bir firmanın çözüm üretememesine şaşkınım. Ve başka markalardan alınan ayakkabılarda asla böyle bi şikayet yokken ben sizin markanızı tercih ettiğim için her giydiğimde ayağımın derisinin kalkmasıyla cezalandırılıyorum galiba.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 231

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 17 Aralık 2018 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 17.12.2018 tarihinde e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 219

Gönderen Bireysel Üye:
Bncann

Olay Yeri