1000326868 VHPKLKN / 18 Aralık 2018

Reklama Değil İcraate Bak

Sivas'tan bana gönderilen ve 12.12.2018 tarihinde Elbistan'a ulaşan (395780876323) takip nolu gönderi için,aynı gün saat 18.00 civarlarında adreste bulunmadığım için,paketimi şubeden teslim almam gerektiği kısa mesaj ile bildirildi. Oysa ben mesai saati boyunca görevimin başında idim. İş yerimiz, içerisinde yaklaşık 80 (seksen) kişinin çalıştığı ve girişinde en az iki polis memurunun beklediği bir resmi dairedir.(Giriş-çıkışlar kartla kayıt edilmektedir) Velev ki ben bulunmasam bile iş arkadaşlarımdan birisine teslim edilebilir veya telefonla nerede olduğum sorulabilirdi.

Kargo paketindeki ürünlerin tamamı bozulabilir nitelikte gıda maddesiydi ve (15.12.2018) iade edildiğini öğrendim. Kargo şubesi bunu yıllardır yapıyor, bir bahaneyle gelip şubeden alın diyorlar. Daha önce kaç defa gidip kendimiz teslim aldık. Hatta taksi tutup kargomu eve getirdiğim dahi oldu. Bu sefer havanın elverişsiz olması ve sağlık durumum nedeniyle gidemedim/gitmedim. Ürünler bozulursa zararım ne olacak?

Kargo firması çalışanlarını ve hatta genel merkezini şiddetle kınıyorum. Merkeze durumu birkaç defa (2 defa canlı destek,bir email,bir iletişim formu) bildirdiğim halde müdahale edip teslimini sağlamadılar. Kargo firması seçiminde dikkatli olmanız hususunu dikkatlerinize sunarım.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 351

Gönderen Bireysel Üye:
VHPKLKN

Olay Yeri