1000326917 mertt.aygunn / 19 Aralık 2018

Arçelik

Geçtiğimiz 1 Ay evvel Arçelik'ten aldığım Ocaklı fırın içerisinde yemek varken büyük bir gürültü ile patlamıştı. Servis geldiğinde duruma bakmasını ve direkt fabrikaya bildirmesini rica ettim çünkü yeni evliyim alalı daha 5 ay oldu değişim istiyordum. Arçelik firması benim evime bomba göndererek resmen hayatımıza kastetti Allah korusun eşime bir şey olsaydı ürünün teknik bir arızası yok mu denecekti Sayın Bölge müdürü? Değişim yapmıyorlar 2 defa aradılar ısrarla cam değişimi diyorlar teknik bir arızası yokmuş. Eşimin korkudan yanına bile yaklaşmadığı bu ürünü istemiyorum Arçelik. Bölge müdürü arkadaşa buradan şunu belirtmek isterim ki Evli iseniz eşiniz bekar iseniz kız kardeşiniz bu durumu yaşasa nasıl bir tepkiniz olurdu. Biraz adaletli vicdanlı olun ve empati yapmayı deneyin. Arçelik bana büyük pişmanlık yaşattı. Benim gibi mağdur olan yüzlercesi var patlayan fırın camı diye şikayetlerde arattırmanız kafi. Hiçbirinin teknik bir sorunu yok zaten. Parayı veren tüketici hatalı. Hakkımı mahkeme yoluyla aramaya kadar verdim. Belki 5 fırın parası harcayacağım evet ama bu insanlar mağdur olmasın...


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 148

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 20 Aralık 2018 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 148

Gönderen Bireysel Üye:
mertt.aygunn

Olay Yeri