1000327148 gur09 / 27 Aralık 2018

Samsung Buzdolap

17.11.2014 Yılında SAMSUNG RT 48H5805SL no-frost buzdolabı aldım. Bütün dostlarıma ve aileme de Samsung ürünlerini önerdim ve almalarını sağladım. Ta ki buzdolabımdan (sebzeliğinin altından) su gelmeye başlayana kadar. Öncelikli samsung'a ait telefon numarasını 444 ,'lü numara aradım ve tam 10 gün sonra Aydın'daki servis geldi. Buzdolabının kapağını açıp arka paneli değişecek diyerek 575._TL bedel çıkardılar ve garantisi dolduğu için garanti kapsamı dışında değiştirecekleri söylediler. Sonra 100._TL kaparo istendi. eğer kaparo vermezseniz 60._TL servis bedeli ödeyeceksiniz gibi anlaşılmaz sorun çözmekten daha çok anlaşılmaz bir tavır içinde oldular. Eğer arka panel değişirse servis parasını parça bedelinden düşeceklerini söylediler.
Şikayetim, her ne şekilde olursa olsun bir firma servis hizmetini aranmalarına rağmen Aydın gibi çok büyük olmayan şehirde 10 günden daha uzun bir sürede hizmet vermeleri.
Parça bedeli ve servis parasını arızanın giderilmesinden de öncelikli ve müşterilerinin güvenilmezliği üzerine davranmaları.
Başta ailem ve dostlarıma SAMSUNG ürünlerini önerdiğim için çok pişmanım böyle bir davranışı hakketmiyoruz. Samsung'u kınıyorumDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 167

Gönderen Bireysel Üye:
gur09

Olay Yeri