1000327448 KuzuMehmet285 / 09 Ocak 2019

Turkcell TV İiptali

Yaklaşık 7-8 gündür, hiç kullanmadığım Turkcell tv yi kapattırmak için uğraşmaktayım. Bağlama sırasında bir kişi ile muhatap olup her işlemi yaptırmak kolay, fakat konu iptal olunca kimse ile muhatap olamıyorsunuz.
7-8 gün önce iptal için ve yeni internet paketi bağlatmak için aradım. ilk önce tv yi iptal ettirmeniz gerek dendi. Kayıt açıcaz 72 saat içinde sizi arayacaklar dendi. Kimse dönüş yapmadı. Ben aradım, yeni kayıt oluşturdular ertesi gün arandım, söylenen şu, kimlik fotokopisi ve ,iptal ettirmek istiyorum yazın fax yollayın. Bunun için 6 gün bekletildim. faxı yolladım. o kadar okunaklı bir fax ki, kendi kimliğimden daha net fotokopi çektim. müşteri numarınız yok yazıp tekrar yollayın dendi. bir daha yolladım yazarak, bu seferde okunmuyor diye mesaj geldi. telefon açtım okunmuyor dendi, çözüm söyleyin dedim çözüm yok tekrar deneyin dediler. bayilerden iptal ediliyor mu dedim hayır dediler. Mail kabul etmiyorlar. zoraki bir mail adresi alabildim. Taratıp yolladım, ayrıca resimde çektim onuda yolladım. yine aynı cevap okunmayabilir cevabı aldım. çözüm yolu soruyorum yok ve ben şu anda ekstra ücret ödemek zorunda kalıyorum ve bir türlü iptal ettiremiyorum.
Bir şeyi iptal ettirmek bu kadar zor olmamalı. İnsanları bu kadar zor durumda bırakmaya kimsenin hakkı yok. Çözüm yolları olmak zorunda. artık bıkkınlık geldi. Artık tamamını kapattırmayı düşünüyorum yeter artık. Ama herhalde hepsini kapattırmam 2-3 seneyi bulur gibime geliyorDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 487

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Tellcom 28 Ocak 2019 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz,

1000327448 numaralı talebiniz için gerekli incelemeler tamamlanmış 09.01.2019 19:01 tarihinde konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Saygılarımızla,

Turkcell Superonline


görüntüleme: 475

Gönderen Bireysel Üye:
KuzuMehmet285

Olay Yeri