1000327686 KilledBye / 20 Ocak 2019

Şikayetim Var

Herkese Merhaba Arkadaşlar;
Fatura Tarihi 10.01.2019 Olan Ve Teslim Tarihi 12.01.2019 Olarak Gerçekleşen Einhell Th-Us 240 Taş Ve Zımpara Kompakt Bir Şekilde Düzenlenmiş Ürünü Www.724magazam.Com Adresinden Satın Aldım. Ayrıca Bu Mağaza Kendisini Einhell'in Yetkili Satıcısı Olarak Tanıtıyor. Her Neyse Almadan Önce İlgili Sitede Yer Alan Whatsapp Sipariş Numarasına Msj Attım. Dedim Ki Aynen Kelimesi Kelimesine Telefonumdan Bakım Yazıyorum

"ŞÖYLE Bir Durum Var Ben Daha Önce Bu Üründen N11 Üzerinden Almıştım. Ancak Ürün Arızalı Çıktı Ve Ürünün İadesinin Kabul Etmişlerdi. Şimdi Sizden Almak İstiyorum. Böyle Bir Sorun Olursa İade Veya Değişim Gibi Bir Hizmetiniz Var Mı?"

724magazam'da Şöyle Yazdı.
"KUTUYU Açtınızda Çalışmıyorsa Tabiki İade Veya Değişim Yaparız Ancak 13 Gün Kullanıp Çalışmıyor Diye İade Etmek İsteyen Oluyor"

Bende Dedim Ki
"HAKLISINIZ Öyle Bir Talepte Bende Bulunmam" Deyip Sipariş Verdim.

Ürün Belirttiğim Tarihte Elime Ulaştı. Kutusunu Açtım Çalıştırdım. Ürünü 5 Dk İçinde Öyle Bir Isınıyorki Anlatamam. Yani Dışına Neredeyse El Değmeyecek Duruma Geliyor. Böyle Çalışacağına Çalışmaması Daha Makbuldü Deyip 724magazam.Com A Msj Attım. Ürünün Sorununu Anlattım. Adam Direk Servise Yönlendirdi. Bana Servis Numaralarını Veriyor. Orayı Ara Diyor Biz İlgilenmiyoruz Diyor. Dedimki Satın Alırken Servisten Bahsetmediniz. Sorun Olursa Değiştiririz Yada İade Alırız Dediniz. Defalarca Www.724magazam.Com'a Yazmama Rağmen Sonuç Alamadım. Şimdi İse Daha Yeni Aldığım Ve Hiç Kullanamadığım Ürün İçin Servis Prosedürüyle Uğraşacağım. Özellikle Buradan Devlet Birimlerinede Sesleniyorum. İnternet Satışlarında İade Prosedürlerinin Bir Yaptırımı Olmalı. Satıcının İki Dudağının Arasında Olmamalı. Her Neyse Sonuç Olarak Üründende Soğudum. Satarken Başka Satınca Başka Diyen Satıcıdanda Soğudum Giden 400 Küsür Tl Dende Soğudum. Ben Bunu Yaşadım Sizinde Yaşamamanız İçin Buraya Yazıyorum Ki Tercih Ettiğiniz Markayı Ve Alışveriş Sitesini İyi Araştırın. Sağlıcakla Kalın...

Not: İstenildiğinde Faturanın Görselinide Paylaşabilirim.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 268

Gönderen Bireysel Üye:
KilledBye

Olay Yeri