1000329266 engin3466 / 09 Nisan 2019

Servis

06-04-2019 Tarihinde yetkili servis diye getirmiş olduğum Seat ibiza aracıma 60 bin km bakım dahilinde akü ve on balata değişimi olmuştur.
Buraya kadar her şey normal olup buna ilaveten yanımda getirdiğim ve üstünde kışlık lastik takılı olan aracıma yazlık lastiklerin ücret karşılığında değişimini istedim.
Aracımı teslim almama gittiğimde her şey normal yapılmış fakat yazlık lastiklerimim birinin deforme yırtık hava kaçırma ve güvensizlik oluşturduğundan dolayı takılmadığını söylediler yanı arka 2 lastik yazlık on sol kış sağ yazlık size sorum
1-Önden çekiş arabada sol kışlık lastikle sağ yazlık nasıl yan yana getirebilirsiniz
2-Araba sola çekmez frenlemede sorun yasanmazmı
3-Madem böyle bir sorun var müşteri neden aranmıyor bırakılsaydı kışlık lastik takılı kalsaydı.


bunlara ilaveten takmış oldukları yazlık lastiklerin yönleri yanlış olmakla beraber sağ ön lastiğimin bijonu acarken dış attırıp yalama yapılmış


ve an vahim olayda evimle servis arası 1 km olup çeyrek depo ile geldiğim benzin ışığı bile yanmayan aracımı 0 benzinle aldım yani tek diş bile benzin yoktu bunları bilgilerinize sunar Kartal Doğuş Oto servisten son derece memnun olmadığımı bildiririmDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 569

Gönderen Bireysel Üye:
engin3466

Olay Yeri