1000330096 Yeşil mavi / 16 Mayıs 2019

Değişim istiyorum

Merhaba..Çorum greyder mağazasından 300 liraya loafer ayakkabı aldım ve ilk giydiğim gün farkında bile olmadım sol ayakkabımın derisi soyulmuş ve sağ da ön kısmında soyulmak üzere tamiri yok..Mağazaya götürdüğümde hiçbir şey yapamayacaklarını garantiye göndersek bile kullanıcı hatası deyip geri gönderecekler 20 gün boşa beklemeyin dediler. Bilmem ne derisi olduğu için çok hassas olduğunu söylediler..Madem bu kadar hassas bir deriydi neden başlangıçta alırken beni bu konuda uyarmadılar..Ya da neden yolda yürürken bile zarar görecek tarz da bir ayakkabı yapıp bunun fiyatını bu kadar fazla yaptılar..Kaliteli olsun uzun ömürlü giyeyim diye kaliteli bir mağazadan almak istedim ama çok yanıldım..????


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 593

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 17 Mayıs 2019 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 17.05.2019 tarihinde e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 593

Gönderen Bireysel Üye:
Yeşil mavi

Olay Yeri