1000330546 madensel 22 / 01 Haziran 2019

ikea

Merhaba 01.05.2019 İkea internet mağazasından 2 adet gardırop sipariş ettik ürünler kamyon firması Horoz Lojistik'e verildi. Neden kamyoncu diyorum çünkü bu firma asla bir kargo firması olamaz tecrübe ile sabit. Bu kamyoncu firması verdiğim adrese teslimatımız yok dedi ve bende merkez ev adresimi verdim. Teslimatımız yok dedikleri adresimin önünden geçen yoldan 5km daha ileriye teslimatları var ama onu da tesadüfen gördük. Gecikmelide olsa ürünler geldi ama kırık. Tabi teslim almadık iade ettik. Bu kamyoncular 2 gün sonra yeni ürün diye yine aynı paketleri kakalamaya kalktılar ve kızımın mezuniyet töreni ve verdiğim iftar yemeğini rezil ettiler o ayrı dava bu konuda Allah'a havale ediyorum. İkea müşteri hizmetleri ayrıca harikalar en az 15 dakika telefonda bekle her konuyu ilet hemen çözüyoruz ama çözüm yok maalesef zahmet edip geri dönüş bile yok. Neyse biz ürünleri almayıp para iademizi aldık.
Sonra dedik tekrar eşimin adına üyelik yapıp verelim siparişi. Neyse verdik siparişi ürünler gecikmelide olsa kamyoncu firması tarafından tekrar getirildi bir baktık ki o ne gelen ürünler benim iade ettiğim ürünün aynısı aynı yerden kırık ve yine aynı yerden yırtık. Pes terbiyesizliğin bu kadarına pes. Yine İkea nın çok alakalı müşteri hizmetlerine telefon tabi beklendiği gibi yine bir çözüm yok. Üstüne basa basa horoz kamyonculukla yollamayın dediğim halde, yeni ürünler 26.05.2019 da yine kamyon firması ile yollandı bugün arıyorum kamyoncuları ürünleri getirecek misiniz diye ama maalesef yok teslimat bayramdan sonra diye cevap alıyorum. Tabi yeni getirecekleri ürünler aynı olma ihtimali %90. Yani kısacası ne İkea dan ne de horoz kamyonculuğun getirdiği bir şey satın alıp kanser olmayın. Bugün itibarı ile tam 32 gün oldu ben başaramadım alışveriş yapmayı.
Emeği geçen her iki firmanın ve çalışanlarınında iş ahlakı yok konu ile ilgili kendilerini Allah a havale ettik. Sakın sakın hiçbir şekilde alışveriş yapmayın kanser olmayın. Tabi burayada bu kadar yazdık şimdi her iki firmada altına kopyala yapıştır cevap verip konuyu kapatacaklar. Ama ben yinede fikriniz olsun diye yazdım. Bende bu yazıyı kopyalayıp internette ne kadar paylaşabileceğim mecra varsa yapıştırıp paylaşacağım.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 201

Gönderen Bireysel Üye:
madensel 22

Olay Yeri