1000331799 aykut2001us / 23 Temmuz 2019

Ethica Sigorta Yan Sanayi Parca Kullaniyor

Bir çuval parayı avuçlarına sayıp ethichadan yaptırdığım kasko, 11.07.2019 tarihinde yaptığım kaza sonrası servisteki aracıma yan sanayi parça göndererek beni mağdur etmeye devam etmektedir. Audi marka aracıma gönderdikleri en adisinden Çin malı parçaları takma konusunda ısrarcı tavır ve tutumları, ikame araç temin edemedikleri için de arabasız kalmış olmam sonucunda is kaybımın olusu ya da telefon açıp sanayideki tedarikçileriyle yüz göz olmam, bu sigorta şirketinin zerre kadar umurumda olmamaktadır. 15 gün olmuş sıfıra sıfır elde var sıfır. Ne aracıma işlem yapılmış ne de parçalarım orijinal olarak tedarik edilmiştir. Bu 15 gün kayibin bedelini kim ödüyor peki? Tabii ki kasko müşterileri olan ben... Tedarikçi dedikleri garip garip gezegen isimleri olan mezarcı firmaların para kazanmak adına araca yolladıkları kökeninin dahi ne olduğu belli olmayan on tampon, en ufak bir kazada darbeleri emmek yerine, ilk olarak arabadan fırlayıp kucağınıza gelecek diğer yollanan parçalar arasında 1. Sırayı almaktadır. Telefon açıp durumu bildirdiğinizde ise can güvenliğinin 2. Planda para kazanma hırsının 1. Sırada tutulduğu öğretilen laf ebesi bilinçsiz ve bilgisiz şahıslar karşıdakine cahil, hiçbir şey bilmeyen sari çizmeli mehmet ağa muamelesi yaparak otelemeye çalışmaktadır Bu firmanın çalışma prensibi adıyla alakalı olan hiçbir etik değerle bağdaşmamaktadır. Uzak durup mağdur olmamanızı tavsiye ederim.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 32

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: aykut2001us 25 Temmuz 2019 tarihinde cevapladı

Yazdığım şikayet üzerinden daha 24 saat geçmeden, durumumla ilgili detaylı araştırmaları yaparak, gayet ılımlı ve saygın bir tavır içerisinde bana dönüş yapıp, aracımla ilgili hasar alan tüm parçaların orijinali ile değişimini sağlayan ve daha fazla mağdur olmamam adına, aynı gün içerisinde parçaların gönderilmesi için kargo aşamasına kadar takip edip, bana tek tek bilgi veren, hakkımı sonuna kadar arayıp, beni mağdur eden kişilerle görüşerek gerekli işlemleri yapan, işin peşini bırakmadan olumlu bir şekilde sonuçlandıran, işini gerçekten olması gerektiği gibi ciddi bir şekilde yapan, karşısındaki insana değer veren, konuşmasıyla, hitap ediş tarzıyla boş bir insan olmadigini kanıtlayan, Ethica Sigorta Lojistik Destek Sorumlusu Sayin Aziz Bahadır Bey'e buradan teşekkürlerimi sunarak, firmayla ilgili tüm şikayetimlerimi geri alıp saygılarımı sunuyorum.

görüntüleme: 23

Gönderen Bireysel Üye:
aykut2001us

Olay Yeri