1000332128 kasuba / 05 Ağustos 2019

çetintaş ve bursa güven servis

Ankastre seti aldık. 3 bin TL civarı davlumbazı takılırken çizildi, bacaya plastik boru takılıydı ona davlumbazı bağlayamayacaklarını, filtre almamız gerektiğini, filtrenin 100 TL olduğunu, servis gittikten sonra bizim plastik bacaya kendimizin istersek bağlayabileceğimizi söylediler.

Buna karşı Bursa Güven Servisi aradık servise durumu bildirdik ve servis elemanları bizi arayıp azarladılar, daha sonra doğalgazdan ocağın bağlamında hata olduğunu kaçak olduğu tespit edildi, fırının göstergeleri içine göçtü daha 2 günlük üründe göstergeleri değiştirdiler değişimde aynı renk göstergeler gelmedi ve bizden silikon isteyip ekranı silikonumuzla yapıştırdılar, yaklaşık 3 hafta sonrada ocaklar çakmadı servisi aradık bize 4 gün sonra gibi geleceklerini söylediler (Güven Servis) bundan dolayı Çetintaş Beyaz Eşya'yı aradım onlarda sonraki günü servisi yönlendireceklerini söylediler. Bugün servisin gelmesi gerekiyordu ne servis geldi ne Çetintaş Beyaz Eşya'ya ulaşabiliyoruz.(cumartesi)


Pazartesi
Güven servis geldi ocağın trafosunun yandığını söyledi ve 2 gün sonra değiştireceklerini parçanın geleceğini söylediler çetintaşı aradım ve ürünün değişmesini istedim.Fakat çetintaştanda olumlu bir cevap alamadım.Gerçekten aldığımızın ilk günü ankastre çizildi takılırken ve fırının saati içine düştü yeni bizim aldığımız renklerden farklı bir saati bizden silikon isteyip içine yapıştırdılar yaklaşık 3 hafta sonra ocağın trafosu yandı ve şimdide 2 gün daha beklemek zorunda kalacaz1 haftaya yakındır ocağı kibritle yakıyoruz. Lütfen uzak durun gerçekten ürünler çok çabuk bozuluyor ve servisleri yok.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 61

Gönderen Bireysel Üye:
kasuba

Olay Yeri