1000332292 MRTGR006 / 15 Ağustos 2019

Pınar Ketçap Bayramda Ailecek Bizi Hastanelik Etti.. Üstelik Bu Ketçap'ın Son Kullanma Tarihi Yok

Kısa bir süre önce aldığım Pınar marka Acılı Ketçap (600 gr.) bozuk çıktı. Ailecek hastanelik olduk. 09 Ağustos 2019 akşamında yine Pınar marka sosislerle birlikte tükettiğimiz ketçaptan sonra, sabaha doğru eşim ve oğlum şiddetli bir şekilde kusmaya başladı, yüksek ateş, ishal ve karın ağrısı ile acil servise gittik. İlk müdahalenin ardından serumlar alındı, ilaçlar kullanıldı ve taburcu edildik.
Daha birgün geçmeden bu seferde kızım ve ben hastanelik olduk. Üstelik aynı nedenlerle. Hepimizde sosis ve ketçapı tüketmiştik. Hastanede doktorlar yediğimiz gıdadan zehirlenmiş olduğumuzu söylediler. Bayramımız yıllardır özellikle tercih ettiğim Pınar markalı bir gıda yüzünden çok kötü geçti. Oğlum hala iyileşemedi.
Ketçap?ı incelediğimde Son Kullanım Tarihi, Üretim Tarihi, Parti no.sunun olmadığını fark ettim. Pınar nasıl böyle bir hata yapar? Müşteri hizmetlerini aradım. Çıkan bayan numuneyi gelip alabileceklerini söyledi ama vermeyi düşünmüyorum.
Tüm ailemin sağlığını tehlikeye atan Pınar?dan şikayetçi olacağım. Üstelik ürünün kapağında olması gerek Son Kullanım Tarihi bilgilerinin yazılı olmaması nedeni ile de Tarım Bakanlığına ayrıca şikayette bulunacağım.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 78

Gönderen Bireysel Üye:
MRTGR006

Olay Yeri