1000332368 selman hamza / 19 Ağustos 2019

Yedek Parça Sorunu

11 Temmuz'da aracımın ve benim başıma gelenleri şikayet olarak buradan detaylıca yazdım ve süreç hakkında bilgileri altına yorumlar şeklinde yazarak bilgi verdim. Aracımın sandık motor değişmesi gerektiği iletilmişti. Yalnız Nissan Türkiye'nin elinde motor olmamasından dolayı aracım 2 ayı geçkin süredir serviste yatmaktadır.

25 Mayıs 2019' dan beri Nissan borovalı servisinde yatmakta. Bu süre zarfında ramazan ve kurban bayramları geçti, ramazan bayramı öncesi kimse tarafıma telefon etmedi. Bu kurban bayramı öncesi Nissan borovalı beni arayarak aracınız bayramdan önce size verilmeyecek çünkü motor gelmemiş, bir arzunuz isteğiniz var mı şeklinde konuşmuştur.

Yaklaşık 3 aydır serviste bekletilen aracımdan mağduriyetlerim bir kenara dursun, beni arayarak bu şekilde konuşmaları benimle ala ettiklerini düşündürüyor. Diyecek bir söz bulamıyorum.Daha önceki arızalarda da 20 gün serviste yattıığı olmuştur. 2016 yılının 11. ayında 80,000 TL'ye sıfır aldığım aracı 3 aydır kullanamamdan dolayı uğradığım maddi ve manevi zararlar haricinde, 51.000 TL sandık motor + ruhsat değişim ücreti ödeyeceğim.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 175

Gönderen Bireysel Üye:
selman hamza

Olay Yeri