1000332405 HAZEL ŞAKA / 21 Ağustos 2019

ETS Tur Tatilime 13 Gün Kala Rezervasyonumun İptal Edildi

ETS Tur tarafından 0 (216) 250 29 89 numarasından aranarak 31 Ağustos - 7 Eylül tarihlerinde Goddess Of Bodrum Isis Hotel'e şubat ayında yaptığım erken rezervasyonumun iptal edildiği söylendi.
Tatilime 13 kala 17.09.2019 tarihinde aranarak otelin bizi kabul edemeyeceğini tarafımıza bildirdi. Nedenini soruyorum, otel ile görüşeceksiniz diyor. Para iadenizi gerçekleştiriyorum diyor (üstelik otel ile ilgili süreksiz olumsuz yorumlar yapılıyor ve her ay aradım böyle bir durum var mı vazgeçelim diye. Asla efendim biz referans oluyoruz. Orada arkadaşlarımız var diye ısrar eden kendileri).

Ben otel ile muhatap olacaksam, ETS güvencesi ile aldığım tatilim 13 kala iptal edilecekse, ETS'nin ne vasfı var? Bunca yıldır ETS güvencesi ile tatil rezervasyonu yaptırıyordum ama benim için bitmiştir. ETS merkezi arıyoruz böyle bir durum yok diyor. Beni kim aradı o zaman? Tatilim iptal edildi ve ets şubat ayı rezervasyon ücretimden yardımcı olmak istiyor.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 175

Gönderen Bireysel Üye:
HAZEL ŞAKA

Olay Yeri