1000332943 Sevda.O / 12 Eylül 2019

Jumbo Ankara / Ankamall Mağaza Şikayeti

Ben 10.09.2019 Ankara'da Ankamall'daki Jumbo Mağzasından "Jumbo Wind Platin" Yemek Takımı aldım. Ürün yurt dışına cıkacak diye Paketinden acıp iki Pakete ayırdılar ve bunun icin 1-2 aaat süre istediler. Ben 30 dakika sonra Mağzaya geldim ve aldığım ürünü iade etmek istedim, lakin calişanlar orijinal Paketi actık diye olmaz dediler. Ben o zamana kadar ürüne dokunmadım veyahuta Mağzadan bile cikarmadım. Buna rağmen Jumbo ürünü geri iade almadi. Aldığım günün akşaminda Paketi actım ve bir kırık para ve en azindan 10 Tane hatali ürün cıktı. Ya tabaklarda siyah nokta vardi, ya pitirciklar vardı veya cöküntüler vardi. Cizik nerdeyse Tabaklarin yarisinda vardi. Ertesi gün Mağzaya gittim hatalı ürünleri değiştirdiler ama yeni bir Paket vermediler veya iade etmeyi kabul etmediler.
Jumbo gibi bir Markaya böyle bir kalitede ürün hic yakiştiramadim ve müşteri hizmetleri çok kötü. Mağzada calişanlar hic müşteri memnuniyetini düşünmuyorlar ve ürünü satana kadar kendilerini ve servislerini çok övüyorlar ama parayi ödedikten sonra bu dediklerinden hicbirşey göremedim.
Ürünle, Markayla ve Ankara'da Ankamall'da Mağaza Calişanlarıyla hic memnun kalmadim.
Sene 2019 bunu yasadigima inanamiyorum. Jumbo'nun onceliginin musteri oldugunu dusunmuyorum.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 92

Gönderen Bireysel Üye:
Sevda.O

Olay Yeri