1000333549 serdar elce / 14 Ekim 2019

Arçelik K3286 Çay Makinesi Demliği Temini

5 yıl önce satın aldığım Arçelik marka K3286 otomatik çay makinesi demliğimin kırılması nedeniyle servise başvurdum ancak üretim durdurulduğu için yedek parça temin edilemeyeceği bildiriliyor. Yasal olarak 7 yıl kullanım ömrü olan bir cihazın 5 yıl sonunda yedek parça temin edilemiyor diye kullanım dışı bırakılmasını Arçelik gibi Türkiye'nin en büyük beyaz eşya üretici firmasına yakıştıramıyorum.
Firmaların bile fatura saklama süresi 5 yıl iken, yetkili servisin beni arayıp 5 yılı geçkin süredir kullandığım cihazın faturasını kendilerine ibraz etmemi istemesi ilginç bir yaklaşım oldu.
Ürünün arkasına duramayan büyük firmamızı üzülerek kınıyorumDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 445

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 14 Ekim 2019 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 445

Gönderen Bireysel Üye:
serdar elce

Olay Yeri