1000333766 Ozgurtsdmr / 26 Ekim 2019

Kamil Koç Beni Mağdur Etti

24.10.2019 tarihinde Çorum Kocaeli seferi için 15 numaralı koltuktan nişanlım için bilet aldım. Araç Kocaeli otogarına girmeyi unutuyor ve 40 dakika mesafedeki Gebze otogarın da saat 05:00 de yolcuyu indiriyor. Otogarda hiçbir ulaşım aracı olmamasına rağmen bilet aldığımız firma bizi mağdur ediyor. İlgililerle konuşmaya çalıştığımızda şoför kendisinin suçu olmadığını host un unuttuğunu ve Başka firmanın ilk aracı ile yolcunun geri gidebileceğinin aklını veriyor. Böyle bir rezalet olamaz. Başka firma ile yolculuk etmeyi teklif edebiliyorlar ve müşterinib mağduriyetini de karşılamıyorlar.
Bilet aldığınız yere gidebilmek için 1. 5 saat farklı bir firmanın sefere başlamasını bekliyorsunuz ve ekstra ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz.
Şikayet ettiğinizde çözüm üretebilecek bir müşteri hizmetleri yok. Sadece çağrı açabiliyor. Kamil Koç firmasından bilet alacaklar bir daha düşünün lütfenDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 98

Gönderen Bireysel Üye:
Ozgurtsdmr

Olay Yeri