1000334080 ismece@gmail.com / 14 Kasım 2019

Yetersiz Hizmet

Kamıl Koc Fırmasına;
Goruldugu Uzere, Daha Once Defalarca Yapmıs Oldugum Sıkayetlere Verdıgınız Cevaplar Genelde Ozur Icerıklı Olup Konuyu Gecıstırme Amacı Tasıyan Ve Gecerlılıgı Olmayan /ANLAMI Olmayan Cevaplardan Teskıl Etmektedır!!..VERDIGINIZ Cevapların Bır Inandırılıcıgı Ve Yaptırımı /HUKMU Yoktur..

Ne Onlem Aldınız?? Sucları Nasıl Engellıyorsunuz?? Ne Yapıldı Su Ana Kadar?? Ne Duzeltıldı?? Yaptırım Var Mıdır?..NE Yaptınız? Somut Cozumler Nedır?? Ne Degıstı Su Ana Kadar???Sadece Konusmaya Ve Yazmaya Devam Edıyorsunuz!! Ama Somut Bır Sonuc Ve Duzelme Yok!!! Ve Kamıl Koc, Basıboslugun Icınde Yapılan Tum Kanun Dısı Hareketlerı Engelleyememektedır!!
Bıtısıkte Goruntulerı Tekrar Kontrol Edebılırsınız Yenılerını Gorebılırsınız!!!

1-)Servıslerınız Gec Kalmaya Devam Etmektedır,,Yerınden Saatınde Kalkmamaktadır..Servıs Soforolerı Arac Icınde Sıgara Icmeye Devam Etmektedır,,Servısı Yazıhanelerın Yakınında Beklerken Yerını Bulmakta Zorlanıyorsunuz?
2-)Kaptanlar Arac Surerken Telefonlarla Dakıkalarca Konusmaya Devam Edıp Kanunu Ihlal Etmeye Devam Etmektedır
3-)Kaptanlar Arac Surerken Arac Icınde Sıgara Icmeye Devam Etmektedırler..Yada Otobanda Bırcok Kez Duraklayarak Asagıya Inıp Sıgara Icmektedırler..Sıgara Arac Icınde Cok Buyuk Sorun Ve Kanun Ihlal Edılerek Surus Guvenlıgı Tehlıkeye Sokulmaktadır..Sıgara Icmek Obsesıf Bır Hal Almıstır
4-)Arac Icı Hızmet Ve Servıs Cok Kotu Boyutlardadır?Cok Yorgun Muavın Servıs Yapmaktan Bıkmıs Ve Tukenmıs Calısanlar?
5-)Aracların Icı Kırlı Ve Pıs..Teknık Donanımlarda Arıza Veya Eksıklık Soz Konusu Ve Kontroller Yapılmıyor..
6-)Arac Lar Icınde Kaptana Sıcak Servıs Hala Yapılmaktadır
7-)Otoban Kenerında Gelısıguzel Durup, Hala Kaptanlar Arac Dısında Otoban Kenarında Sıgara Icmektedırler

Yuzlerce Sorun Devam Etmekte Ve Kamıl Koc Maalesef Sıkayetlere Klıse Cevap Vermekten Baska Bırsey Yapmıyor Yapmamak Icın Dırenıyor!!! Suclara Ortak Olmaya Devam Etmektesınız!!!!! Ustelık Cıddıyetten Uzak Hep Aynı Klıse Cevaplar Vermeye Devam Edıyorsunuz Ve Hıcbırsey Yapmayıp Konuyu Gecıstırmeye Devam Edıyorsunuz!!

Her Serferınde Klıse Cevapları Vermeye Devam Etmektesınız; Bu Sekıldekı Cevap Tarzı Kabul Edılemez Ve Musterı Aptal Yerıne Konulmaktadır Bu Cevaplarla!! ; Fırmanız, Musterılerınızın Hayatlarını Hıce Sayarak Suc Islemeye Devam Edıyor!!....KAMIL Koc Fırmasının Kaptanlarının Musterılerının Canını Hıce Sayarak Ve Kamıl Koc Fırmasının Bu Konuda Hıcbır Sey Yapmayarak Bu Suca Ortak Olması ,YASATTIGI Olumsuzlukları Devamlı Gormezlıkten Gelmesı Ve Konuda Hıcbır Onlem Almaması Ve Defalarca Aynı Olumsuzlukların Yasanmasını Engelleyeck Gırısımde Bulunmaması; Fırmanızın Ne Kadar Yetersız Ve Eksıklı Hızmet Verdıgının Insan Hayatınıne Kadar Ucuz Gordugunun Bır Delılıdır!!!!..

Bu Goruntuleı Sıkayetvar Web Sıtesınde Ve Internette Dıger Kısılerle Paylasmaya Devam Ederek; Kamıl Koc Fırmasının Musterı Guvenlıgını Ne Kadar Hıce Saydıgını Ve Guvenlı Ve Yeterınce Iyı Bır Hızmet Veremedıgını Anlatmaya Devam Edecegım!!!!..

Saygılarıma;
Ismaıl BalabanDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 124

Gönderen Bireysel Üye:
ismece@gmail.com

Olay Yeri