1000334122 DILAY / 16 Kasım 2019

Beko Tv

Ben KKTC mağusa şubesinden Beko marka 55inc televizyon aldım tabii ki özellikleri rengi her şeyi istediğim doğrultuda seçtim. Zamanla tv bir Yatay çizgi oluştu ve teknik servis aradım gelip aldılar ve 2 gün sonra telefon ile aranarak tv paneli bozulduğu ellerinde panel olmadığını ve bunun yerine muadil bir ürün ile değiştirileceğini fakat sadece beyaz (benimki Beyaz renkti) renk olmadığı için siyah tv gönderileceği tarafıma iletildi ısrarla ürün özellikleri aynı mı soruma evet cevabı verildi Neyse kabul ettim renk olmayabilir. Eve gelen ürün evet siyah ti ama diğer televizyon ile alakası yok kuruldu açıyorum 3D özelliği yok ona da sıkıntı değil dedim sonra Netflix uygulamasında olmayınca yeter artık dedim ve müşteri hizmetleri KKTC Leventler grubunu aradım tv neden 3 özelliklerini yok sayarak tv yoladıklarını sorduğumda muadil olan bu olduğunu sadece bununla değişeceklerini söylediler Lefkoşa şubesini aradım televizyon aynı özelliklere sahip sadece Netfilix var diye 500? üst isteniyor ama benim neden 3 özelliklerini yok sayarak TV yolladıklarını sorduğumda muadil olan bu denilip kabul edilmeye zorlanıyorum. Ben TC TC Beko da şikayet bildirdim. Ama geri dönüş olmuyor yardımcı olursanız sevinirim...


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 432

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Beko 18 Kasım 2019 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye?nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Beko Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.beko.com.tr


görüntüleme: 432

Gönderen Bireysel Üye:
DILAY

Olay Yeri