1000334156 Spideru010101 / 18 Kasım 2019

Gizerler ARÇELİK firmasinin urunlerini satmamali.

12.11.2019 da gizerler.com Adana sitesinden
Arçelik k 3293 in Çay Makinesi
aldım. Ürün 13.11.2019 da firmanın kendi aracı ile tarafıma ulastiridi. Fakat urunu deneyince arızalı olduğunu anladım. 16.11.2019 tarihinde Elden Adana Gizerler merkez firmasına götürdüm. Satış sitesinde Kolay iade diyor ama hikaye. Elden 3 gün içinde geri götürdüm bu ürün arızalı ya değişin ya da para iadesi istiyorum dedim. Binbir hikaye yok üründe kireç kalıntısı varmış falan lsterseniz servise yollayalım tamir edilsin diyorlar. Kardeşim ürün geldi bir defa su ısıttım çalıştırıp denemeden arızalı olduğunu nasıl anlayayım. Bir defa fişe takip su koydum denedim. Aynı üründen başka bir firmadan 2 ay önce bir tane daha almıştım beğenince bu ürünü de birine hediye almıştım. Bendeki sağlam olan suyu 6-7 dakikada ısıtıyor bu ürün 20 dakikada. Ürün su kaynatırken üzerindeki kaynatma ışıkları yanmıyor. Ayrıca çalışırken elektrik cızırtı sesleri geliyor su kaynama sesi demiyorum. Nitekim geri iadeyi cumartesi günü yaptım şeflerimiz yok pazartesi gelirler danışıp size döneceğiz dediler. Bugün pazartesi hiçbir kimse geri dönmedi. Ürün Gizerler firmasının mağazasında 580 TL. Aynı firmanın internet sitesinde 340 TL. Sanırım bozuk ürünleri ucuza internet sitesinden satış yapıyor aradaki fiyat farkida buradan geliyor. Sonra bozuk diye iade etmek isteyince kırk dereden su cayma hakkınızı falan vs... Kullanamıyorsunuz. Sıfır ürün almışım 2 gün içinde neden tamir ettireyim tekrar sıfırını verin veya paramı iade edin. Yazık vallahi büyük firma yanlış olmaz diyoruz ama hikaye hepsi aynı insanları kandırıyorlar ancak. Yazıklar olsun firmanizada kalibinizada. insanlari Düşürdükleri duruma bakin. Bu firma Arceligin ismini karaliyor bence bu firma ile calismamali..DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 475

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 19 Kasım 2019 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 475

Gönderen Bireysel Üye:
Spideru010101

Olay Yeri