1000334169 GÜLAY ESEN / 19 Kasım 2019

Ürün değişimi

Eşimin İzmir Kozağaç Arçelik bayisinden almış olduğu ankastre set fırın özelliği anlatilmadan sadece en son model bu abi çok tutulan model diye peşin fiyatına satılan ve o zaman fark vererek mikrodalga fırın hediyesi vard.bunlarin hiçbiri özellikle fırının özelliği anlatilmadan peşin parayla satılmıştır.lakin servis bağlandıktan sonra iki tepsi atmam rağmen pişirmedi tek tepsiyi de kurutarak yaktı.servis tekrar geldiğinde sizin fırın tek tepsi pişirme özelliğine sahip demezmi.hrmen bayiye gittim fiyat farkı vererek değişim talebinden bulundum ama hiç oralı olunmadi ilgilenilmedi bile nakit alınca parayı iş bitti zannettiler.buradan talebim lütfen ben kalabalık bir aileyim tek tepsiyle olcak iş değil firinimi buran once degisilmesi ve kozagac bayisine bı ihtar yazılması ürün tanitilmadan nasıl satılır ve çok ilgisizler.simdiden teşekkürler.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 682

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 19 Kasım 2019 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 682

Gönderen Bireysel Üye:
GÜLAY ESEN

Olay Yeri