1000334641 memiscingoz / 12 Aralık 2019

Kayseri Forum Şubesindeki Hayal Kırıklığı.

Bugün saat 18:00 civarı eşim oğlum ve ben Kayseri'de Kayseri forumdaki Greyder şubesinde eşime kışlık bot almak istedik. Oradaki personel eşime bir ürün tavsiye etti. Eşim ürünü denedi ama topuk yüksek olduğu için daha düşük topuklu olmasını istedik. Bu sefer personel yüksek topuk daha sağlıklı siz eczacısınız sizin bilmeniz lazım diye akıl vermeye başladı. Bende akıl verme nerede yazıyor yüksek topuğun daha sağlıklı olduğu dedim. Bu sefer personel çıldırdı. Sen kimsin beni mi satın alıyon Terbiyesiz hadsiz diyerek hakaret etmeye bağırmaya başladı. Şikayetçiyim bu kişiden. Greyder gibi büyük bir markada böyle bir kişinin çalışmasına çalıştırılmasına hayret ediyorum.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 540

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 12 Aralık 2019 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 12.12.2019 tarihinde e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 540
Bireysel Üye: memiscingoz 14 Aralık 2019 tarihinde cevapladı

Ne yazık ki içi boş laflar boş cevaplar yazılar..

görüntüleme: 507

Gönderen Bireysel Üye:
memiscingoz

Olay Yeri