1000334722 B.batuhan / 16 Aralık 2019

Greyder hatalı ürününün arkasında durmuyor !!

Erzurum MNG AVM de Greyder mağazasından tutarında bot aldım. 3 ay kullanım yapıldı. Çok kısa bire süre içerisinde botun tabanında rahatsız edici sesler gelmeye başladı. Bot ilk alındığı da tabanı yumuşak bir kısmı vardı ve çok rahattı fakat sonrasında bu kısım tamamen kayboldu ve düz zemine basıyormuş gibi aşırı derecede rahatsız olmaya başladı ve ayak ağırlarına selen oldu. Yaklaşık 1 ay sonra botlar ''AŞIRI'' derecede terletmeye başladı. Ben bugüne kadar hiç bir ayakkabıda böyle sorunlar yaşamadım. Botlar kirlendiğinde kullanım kılavuzunda yazan bilgilere uyarak temizle yapılıyor ve 1 dk sonra kirler tekrar geri geliyor ve hiç bir şekilde geçmiyor. Kirler geçmediği için aldığım mağazaya gittim ve kirleri aşırı derece tuttuğu ve geçmediğini belirttim. Yanıt olarak 'bunlarda böyle olduğunu ve ve bunun için bir çözüm olmağını'' söylendi. Geçiçi olarak köpüklü temizleme verildi ve inada 30 TL ücret verdim. Ben böyle terbiyesizlik ve böyle bir cevap şekli görmedim ve Greyder'e yakıştıramadım. Kaliteli ve sağlam marka olduğu için bir ürün alıyorsun fakat böyle sorunlarla ve saçma cevaplarla karşılaştım. Bir bottan değişik sesler gelmesi(ses o kadar yüksek ve değişik ki herkes ayakkabıya bakıyordu), kir tutması ve geçmemesi( ayakkabı 20 senelik gibi duruyor ve bir mekana gidince herkes yine bakıyordu), yumuşak tabanının kalmaması kabul edilebilir mi ? Bu durumlardan dolayı ayakkabıyı garantiye gönderdim ve tekrar saygısız bir şekilde kullanıcıya bağlı olduğu için geri gönderilmiş. Bu kadar ücret verip, bu sıkıntılarla ve saygısızlıkta karşıladığım için sosyal medyalara, yasal mecralara konuyu ileteceğim. Konu ile ilgili tüketici mahkemesine konuyu dönüş yapılmaması durumunda ileteceğim.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 486

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Greyder 16 Aralık 2019 tarihinde cevapladı

Değerli müşterimiz;

İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 16.12.2019 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
Greyder Müşteri İlişkileri


görüntüleme: 486

Gönderen Bireysel Üye:
B.batuhan

Olay Yeri