1000335681 sedatvu / 14 Şubat 2020

Garanti Bonus Puan Ödenmiyor

Merhabalar,

N11 üzerinden Garanti kredi kartım ile alışveriş yaptım. Kampanyaya katılım sağlayıp, GaratiPay ile ödeme gerçekleştirildiğinde 75 TL N11 Bonus verileceği belirtilmekte idi. Alışverişimi bu şekilde gerçekleştirdim. Belirtilen bonus ödenmeyince N11 ile iletişime geçtim. Bu konuyla bankanın ilgilenmesi gerektiğini belirttiler.
Öncelikli www.garantibbva.com.tr a yazarak, destek istedim. Bir hafta geçti kimse dönüş yapmadı. Bunun üzerine müşteri hizmetleri numaralarını aradım. Yarım saat uğraşarak sonunda bir müşteri temsilcisine bağlanabildim. Bonus puanımı sorguladıklarında kampanyaya katılımın olmadığını belirtip, yapacakları birşey olmadığına getirdiler.
Başka banka ve sitelerdende bu tarz kampanyalara katıldım hiç bir sıkıntı yaşamadım.
Garanti ve N11 birlik olmuş, tüketiciyi kandırıyor, aldatıyor gözüküyorlar.
Her iki firmanında müşteri memnuniyet ve hizmet anlayışıda sıfır. N11 kendi sitesi üzerinden sunduğu kampanya koşulları beni ilgilendirmez diyor, Garanti bankasına ulaşmak ve destek almak ise bir mucize, elde edilen sonuç ve memnuniyet ise sıfır.
Benim bundan çıkardığım şey Garanti bankasından tamamen kurtulmam gerektiği, N11 e ise bulaşmamam gerektiğidir.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 92

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: sedatvu 18 Şubat 2020 tarihinde cevapladı

Mağduriyetim giderildi, hakkım olan bonus banka tarafından yatırıldı. Teşekkürler.

görüntüleme: 71

Gönderen Bireysel Üye:
sedatvu

Olay Yeri