1000336784 mustafayılmaz32 / 09 Mayıs 2020

Horoz Lojistik

Gittigidiyor.com üzerinden almış olduğum Samsung marka televizyonum (sitede PTT Kargo yazmasına rağmen) ertesi gün 78302821865333 takip no. İle Horoz Lojistik firmasına verildi. (Hayatımda ilk kez duyuyorum bu firmayı) Horoz Lojistik tam 3 gündür kargomu Ankara deposunda tutmaktadır. En kötü kargo bile 3 günde teslim ediyor. Bu nedir yahu bu nasıl bir kargo. Yorumlara baktım yemin ediyorum 1 kişi dahi memnun kalmamış herkes problem yaşamış. Bu nasıl iş ahlakı beceremiyorsanız burakın kardeşim bu işi. Çok yazık yemin ederim.
Bugün 4. Gün Afyona gelmesi gereken kargomu İstanbul'a yönlendirdikleri gözüküyor. 12 Mayıs olan teslim tarihini 2 Haziran olarak değiştirmişler.KARGOYU TESLİM ETMİYOR SÜREKLİ TESLİM TARİHİNİ KAFASINA GÖRE DEĞİŞTİRİYOR. Bu ne sahtekarlık yahu. Helal olsun Meydan boş köpeksiz köyde deyneksiz dolaşın bakalım. Arkadaşlar mal almadan önce kargosuna bakın ve asla Horoz Lojistik ile gönderiliyorsa kesinlikle bedava olsa da almayın. Kargomu hemen teslim edin aksi halde Tüketici Mahkemesi'ne baş vurucam.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 154

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: mustafayılmaz32 11 Mayıs 2020 tarihinde cevapladı

Bugün 4. Gün Afyona gelmesi gereken kargomu İstanbul'a yönlendirdikleri gözüküyor. 12 Mayıs olan teslim tarihini 2 Haziran olarak değiştirmişler. Bu ne sahtekarlık yahu. Helal olsun Meydan boş köpeksiz köyde deyneksiz dolaşın bakalım. Arkadaşlar mal almadan önce kargosuna bakın ve asla Horoz Lojistik ile gönderiliyorsa kesinlikle bedava olsa da almayın. Kargomu hemen teslim edin aksi halde Tüketici Mahkemesi'ne baş vuracağım bilginize.

görüntüleme: 136
Bireysel Üye: mustafayılmaz32 13 Mayıs 2020 tarihinde cevapladı

Kargom 6. günde teslim edildi. Buruk bir şekilde teşekkür ederim.Lütfen disiplinli ve hızlı olsunlar olmuyorlarsa bu işi buraksınlar

görüntüleme: 127

Gönderen Bireysel Üye:
mustafayılmaz32

Olay Yeri