1000337559 Murat Bayındır / 29 Haziran 2020

Müşteri Odaklı Değil

Haziran ortasında Hepsiburada satıcılarından birisinden 5 ürün siparişi verdim. Satucu 4 ürünü hepsi ayrı günlerde ayrı kargo olarak gönderdi !!! Herneyse 5 inci ürün yok, bir türlü kargolanmıyor bie. TABİİ BU ARADA HEPSİBURADA NIN SAÇMA SAPAN UYGULAMASI Faturası oluşmuş siparişlerde maalesef iptal işlemi yapılamamaktadır. Paket size ulaştığında iade talebi oluşturabilirsiniz. SEBEBİYLE BEKLEYİP DURDUM. SONUNDA HEPSİBURADA MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE YAZIŞTIM. BANA APTALCA BİR CEVAP GÖNDERDİLER :
Merhaba Murat Bey, Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Yaşadığımız bu zor günlerde, internet alışverişine olan talebin artması kargo firmalarının da yoğunluk yaşamasına ve ürünlerin kargoya kabulünde aksamalar yaşanmasına sebep olabiliyor. Bu nedenle 770912547 numaralı siparişinizde yer alan Poppy Tela Kolluk 100 Adet ürününüz satıcı firma tarafından en geç 7 iş günü içinde adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden "Siparişlerim- Sipariş Detayı? adımlarını izleyerek yapabilirsiniz. Bu zorlu süreçte ürünlerinizi en hızlı şekilde size teslim edebilmek için özveriyle çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de anlayışını rica ediyor, Türkiye?nin Hepsiburada?sına olan güveniniz için teşekkür ediyoruz.

BENDE BUNA KARŞILIK ONLARI UYARDIM : Belirttiğiniz internet alışveriş talebinin artması, kargo sürelerinin uzaması gibi bahaneler bu durumda geçersiz zira satıcı hala ve hala ilgilenmiyor, paketi hazırlayıp kargoya bile vermiyor ve üstüne üstlük yüzsüzce 7 iş günü daha istiyor. Kısacası 1 AY. Ya elinde yok ya da başka birşey. Zaten ihtiyacım olan bu malzemeyi gecikme üzerine üstelik daha ucuza sipariş verdim ve 3 iş gününde elime geçti. İPTAL EDİN BU ALIMI LÜTFEN. BEN BU KADAR REZİL OLAMAM. Eğer ısrarla gelirse aynen iade ederim ve iade kabul olmazsa bu seferde ben rezil ederim.
SONRA BİR MESAJ DAHA GÖNDERDİM : Siz kimden yanasınız anlamadım. İstikrarsız satıcınız beni oyuncak etti ve hala onu koruyorsunuz. 5 adet ürünün 4'ünü ayrı ayrı kargolarda bir hafta içinde gönderdi. Her ürünü bir birinden berbat, ürün yorumlarına bakın. Müşteri olmazsa siteyi toplar gidersiniz. Akıllı olun.
SANKİ BEN BUNU YAZMAMIŞIM GİBİ BUNLARA KENDİ KAFALARINDAN BAŞKA BİR SATICIYA YÖNELMİŞLER VE O SATICI BANA 1 HAFTA İÇERİSİNDE GÖNDERECEKMİŞ. BİR DE UTANMADAN BANA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ MESAJI VERİYORLAR. SORUNUM ASIL ŞİMDİ SİZİNLE BAŞLADI. BANA GÖNDERDİKLERİ SON MESAJ VE MAİL OLARAK :
Sayın muratbayindir@..........com,

?770912547? nolu siparişinizde yer alan ?Kullan At Ürünler? ürünü ECE TEDARİK satıcısı tarafından temin edilememiştir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için sipariş bilgileriniz Gıda Tedarik satıcısına aktarılmış olup, ürününüz Gıda Tedarik satıcısı tarafından kargoya verilecektir.

Siparişinizin hazırlık ve kargolama sürecini ?Sipariş Detayı? sayfası üzerinden detaylı olarak takip edebilirsiniz.


Göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
NETİCEDE BENİMDE ONLARA SON MESAJIM: Talebim çözümlenmedi. Siz kendi kafanıza göre başka satıcıya beni nasıl yönlendiriyorsunuz ve BİR HAFTA DAHA BEKLETEBİLİYORSUNUZ !!!!!! BEN SİZE SAĞLAYAMIYORSA İPTAL EDİN DEMEDİMMİ.
SONUÇ OLARAK MÜŞTERİ ODAKLI OLMAYAN BU SİTELERE. BAŞTA HEPSİBURADA OLMAK ÜZERE GÜVENMEYİN DERİM. ONLAR SATICILARDAN ALACAKLARI KOMİSYONLARI DÜŞÜNÜYORLAR SADECE..DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 27

Gönderen Bireysel Üye:
Murat Bayındır

Olay Yeri