1000337944 hayati.k82 / 31 Temmuz 2020

Müşteri odaklı olmayan VESTEL

Merhaba Değerli Vestel Ailesi,
Keşke değerli kelimesinin anlamını sizde müşteri olarak tarafıma yüklemiş olsaydınız diye başlamak istiyorum Konuya. Vestel ailesi, olarak sizin ; ?Memnun etmek görevimiz, teşekkür almak hedefimiz? diye bir sloganınızdan yola çıkarak mağduriyetimi dile getirmek istiyorum.
24.07.2020 tarihinde Antalya Güzeloba şubenizden 9000 btu luk bir klima satın aldım.Malum Antalya sıcak bir şehir klima çok önemli bir ürün.Bayram öncesi evime gelecek misafirlerimi iyi ağırlamak adına almış olduğum bu klima 3 gün sonunda ER14 hatası verdi ve klima montajını yapan ekibi aradım hemen.Onlarda bu arızayı 02423252200 numarayı arayarak sorunu bildirmemi söylediler.Sabah saatlerinden başlamış olduğum aramalarımın hiç birine bu servis cevap vermedi.Ya meşguldü ya da ses kaydı müşteri temsilcisine yönlendirdikten sonra hattan düşürüyordu beni.Böylesine kurumsal bir firmanın bu denli müşteri odaklı olamayan servis yetkilileriyle çalışması da ayrıca facia.Sonrasında da genel merkezi aradım ve ordan arıza kaydı oluşturdular.Sonrasında 02422054302 numaradan beni aradılar.Bayram arefesi öncesi günü yaptığımız bu konuşmada Mağduriyetimi dile getirdim 3 günlük müşterinize lütfen öncelik tanırmısınız diye rica ettim fakat çözüm odaklı bir yaklaşım alamadım. Arefe günü 5 müşteriye bakabildiklerini ve maalesef yardımcı olamayız cevabını aldım.Arefe günü tekrar ürünü satın aldığım mağazayı aradım mağaza müdürü ile görüştüm mağduriyetimi onada dile getirdim.Servisi arayıp döneceğini söyledi.Sonrasında yine aynı yanıt maalesef servis gelemeyeceğini söyledi.
Yani sonuç olarak müşteri odaklı olamayan bir Vestel ailesi ile iletişimimiz hüsranla sona erdi.Şimdi binlerce TL verdiğim cihaz öyle duvarda asılı tablo gibi.Ürünü iade edip doğru bildiklerimden şaşmama kararı aldım.Vestel ürününü almak bir yana mağazanın önünden bile geçmeyeceğim.Umarım bu yazımı değerli firma yetkilileri okurda daha fazla kişi mağdur olmaz.Bir sloganı bir cümle olarak sayfaya yazmak çok basittir,anlamlı olan o slogandaki düşünceyi uygulamaktır SAYIN VESTEL AİLESİDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 34

Gönderen Bireysel Üye:
hayati.k82

Olay Yeri