1000338842 saravakos / 09 Aralık 2020

Turkcell Ayrılmak İsteyenlere zora sokuyor

10 Aralık 2019 tarihinde 1 yıllık taahhütlü kampanyaya katılarak Turkcell'e geçtim.

10 Aralık 2020 tarihinde 1 yıllık taahhüt sürem sona ereceğinden 9 Aralık'ta ararsam faturasız hatta geçersem cezai bedeli ödemeyeceğim ifade edilmişti.
Buna istinaden 9 Aralık'ta Turkcell'i aradım.
Faturasız hatta geçiş yapmak istediğimi belirttim.
İncelediler, sonra 96 saat içerisinde geçiş işlemi tamamlanacak dediler.
Nasıl olacak peki dedim: Tarifem 120 TL yıllık taahhütlü fiyatıydı taahhütsüz fiyatı üzerinden en az 3 günlük fatura çıkacak bunu istemiyorum hemen geçiş yapamaz mısınız dedim. Hayır cevabını aldım.
Peki o halde faturalı en düşük taahhütsüz tarifenize geçmelk istiyorum dedim. Malesef sistem size tahhütsüz tarife çıkartmıyor, tarifesiz seenek syunabiliyoruz dediler.
Peki faturasıa geçmek istiyorum dedim.İncellediler ve şöyle bir netice daha sun dular: şimdi geçersem İLETİŞİMSİZ KALMAMANIZ ADINA !!!! nasıl bişeyse 1 gb ve 750 dk. paket vermek zorundayız paketin tutarı 30 tl dediler.
peki 30 tl + 3 günlük tahhütsüz faturasız paketin tutarıyla toplam en az 60 tl ye yakın ücreti alacaksınız yani kurtuluş yok öyle mi dedim. Malesef siztem bunu önümüze çıkarıyor yapacak bir şeyim yok dedi.

Elnetice: ne faturalıya geçebiliyorum ne de faturasız tarifeye. illa ki 60 tl civarı ücreti benden haraç olarak alacak TURKCEL...

Tek talebim ücretsiz olarak kurtulmak Turkcell'den ama mümkün olamıyor.

Şikayetçiyim.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 97

Gönderen Bireysel Üye:
saravakos

Olay Yeri