1000340540 intersikayet / 13 Ağustos 2021

İnternative Yazılım

2 yıl önce mevcut olan milyonlarca kullanıcısı olan dev bir projemizin sadece bakımı ile alakalı İnternative ile çalışmaya başladık. Alt yapımızın eski olmasından dolayı yeni gelişmiş bir yazılım yapmaya bizi ikna ettiler ve 2.5 ay gibi bir sürede geniş bir kadroyla yazılımı teslim edeceklerini hem yazılı hem sözlü taahhüt etmelerine rağmen 2 sene geçti ve proje ellerinde kaldı.
Bu arada sitemiz, %95 küçüldü. Bu yüzden müşteri ve kullanıcı kaybına sebep oldular. Projeyi tamamlamaları için anlaştığımız fiyatın, ayrıca 3 katı kadar ekstra olarak biz ödeme yaptık. Buna rağmen projeyi tamamlayamadılar.
Profesyonel firma görüntüsü vermek için kardeşinden söz ederken bile, **** Bey diye hitap ediyorlar. Yine profesyonel gözükmek için ofisinde 3-5 çalışan var toplam, kendi ofisinde yaka kartı takıyorlar. Bu şekilde profesyonel firma olunmuyor. Profesyonel firma demek, taahhütünü zamanında yerine getirmek demektir. Yasal yollara başvurmuş durumdayız ve gereği yapılacaktır.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 200

Gönderen Bireysel Üye:
intersikayet

Olay Yeri