1000340711 emresirin / 13 Eylül 2021

www.hepsiburada.com

2 hafta önce hepsiburada.com üzerinden satış yapan bu banyo isimli bir mağazadan ürün satın aldım. Ürünü kırık bir şekilde göndermişler. Hepsiburada'nın "koşulsuz iade" olarak yaptığı reklamlara dayanarak ürünü değiştirmek ya da iade etmek istediğimi söyledim. Ürünün fabrikadan o şekilde geldiğini ve iade alamayacaklarını söylediler. Hepsiburada'ya defalarca talep açarak bu sorunun düzeltilmesi gerektiğini söyledim. Fakat bugüne kadar hiçbir çözüm sunmadılar. Çözüm sunmadıkları gibi kargo hasar tutanağınız yoksa iade edemezsiniz dediler.
İade gönderdiğim ürünü iyice bozup geri göndermişler. ( görsellerden anladığım kadarıyla, çünkü iade ettiğim ürünü kabul etmeyip geri de göndermediler) kargo şirketini arayarak ürünü ne zaman teslim edeceksiniz dedim. Yoğunluk var gelip kendiniz alın dediler.
Üretici fabrikayı aradım, yaşadığım sıkıntıları anlattım.
"ürünlerimizde fabrika hatasından kaynaklanan kırık ve çatlaklar oluşabiliyor, lütfen ürünü bize gönderin, size yenisini gönderelim" dediler. Ürün elime ulaşmadığı için geri gönderemiyorum.

Değerli Şikayetim.com okuyucuları.
Siz siz olun, bir daha asla hepsiburada.com adlı internet sitesinden alışveriş yapmayın. Çünkü yaptıkları reklamlardan sattıkları ürünlere kadar her şeyleri farklı.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 16

Gönderen Bireysel Üye:
emresirin

Olay Yeri