1000340716 kahraman4204 / 14 Eylül 2021

KUTUP Pazarlama ek garanti aldatmacası

Kutup net insanları türlü süslü cümlelerle aldatıyor ; Ankamall LG mağazasından TV buzdolabı ve çamaşır makinesi aldım. Mağaza adı LG fakat satış sonrası size artı garanti teklif ediyorlar. Fakat sonradan öğreniyoruz ki, bu ek garanti bildiğimiz ek garantilerden değilmiş. Sadece Ankara sınırları içerisinde olduğu 4 sayfalık imza metnin son satırında yazıyor, artı sigorta maalesef kutup.net adında adını ilk defa duyduğum bir firma aracılığı ile yapılıyormuş.

İade etmek istiyorum, 14 günlük cayma hakkından bile haberleri yok. İade almamak için mahkeme yolunun açık olduğunu ve müşteri hakkı, cayma, iade hakkı vb... Şeyler adamların umurunda değil. Ankamall LG, Samsung bildiğim kadarı ile aynı şirket kutup net e ait, alışveriş için bir daha uğramayacağım 2 mağaza. Beyaz eşyaya artı sigorta veriyorlar sözde ama imzalattıktan sonra cihazlarınız normal garantisini tamamladıktan sonra arızalanırsa şehir dışı işlemlerin kargo ile yapılacak vb... Şeyler söylüyorlar.
Kutup sigorta tezgahını öncesinde kurmuş, sizden bizden aldığı paraları bir fona yatırıp, 3 yıl öncesinden sizin bizim paralarımızı değerlendirmeye başlıyor, ürünlerimiz arıza yapınca türlü bahanelerle müşteri hatası diyorlar veya ilave ücret alep ediyorlar. Hikayeden sigorta ve garanti, en düzgün garanti markanın garantisidir. Bunların yanıltıcılığını anlatan site kuracağım, kesinlikle kurumsal bir firma değiller, kurumsal firma ürününün, garantisnin arkasında olur, bunlar bizleri yanıltmaya çalışıyor. Yapılan garantiyi, süresi 2024 in sonunda başlkamasına raağmen , metni imazaladıktan 2 gün sonra iptal ettirmeye çalışıyorsunuz ama türlü bahanelerle lafla kabadayılık yapıyorlar, Ve En önemlisi marka garantisi diye satıyorlar ve sadece Ankara da geçerli imiş. Sonuç olarak iade, iptal işlemi yapmıyorlar. NAlburdan laınan malaar veya 1 milyoncudan alınan mallar iade edilmez gibi, bugün pazardan aldığınız bir domatesi bile zabıtaya söyleyip ayıplı ise iade edebiliyorsunuz. Bu firma garantinin sadece Ankara dan ibaret olduğunu, başka şehirlere taşındığınızda paranızın yanacağını, veya kendi firmalarının garantileri olduğunu açık bir dille söylemediler. Sonra kendinizi size imzalattıkları kağıtların son satırında görüyorsunuz.


Konuyla ilgili ekler


kutupp.jpg

DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 15

Gönderen Bireysel Üye:
kahraman4204

Olay Yeri