1000341552 onbiray77 / 13 Aralık 2021

Fourf Kozmetik İade Almıyor

26 Kasım 2021 cuma günü fourfkozmetik.com.tr den andis MR-1 tıraş makinesi aldım. 1 Aralık çarşamba günü kargo tarafından teslim edildi. Kutuyu açtığımda tıraş makinesinin hasarlı olduğunu gördüm. Makine ağzını koruyan kapak parçalanmış, bıçakların ayarları bozulmuş, ayar kolu ise içindeki somun parçalanmıştı.

Resimlerini çekip gereken bilgiyi firmanın resmi sitesindeki cep telefonuna WhatsApp'tan mesaj attım. Fakat günler geçmesine rağmen bir cevap gelmedi. Ben makinenin çalışıp çalışmadığını test etmek için gerekli ayarları yaptım.

Test ettikten sonra makinenin saçı çektiğini fark ettim. Bu genelde tıraş makinelerinde ortaya çıkan en büyük kusurlardandır. Zira bunun tamiri söz konusu olamaz. Makinenin değişmesi gerekir.

Bende 08/12/2021 bugün yetkili firmayı arayıp makineyi iade etmek istediğimi belirttim. Mümkün olmadığını söylediler. İadenin gerçekleşmesini istiyorum.


Konuyla ilgili ekler


fatura1.pdf

DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 181

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: onbiray77 15 Şubat 2023 tarihinde cevapladı

firma yeni ürün göndererek sorunu çözmüştür

görüntüleme: 74

Gönderen Bireysel Üye:
onbiray77

Olay Yeri