1000342132 DRHBAMERVEL / 12 Şubat 2022

Bulaşık Makinesi

2020 Temmuz'da aldığım 6588 model bulaşık makinesi. Makineyi aldığımdan beri 4 defa servis geldi. Evde makineyi temelde kullanan annem ve ablam. Makine tamamen onların yanımda yaşadığı dönemlerde kullanılıyor. O da yılın en fazla 6-7 ayı. Onların evde olmadığı zamanda ben makineyi açmıyorum bile. Servis ilk geldi, bize iletilen linkteki uygulamayı yapın dedi, yaptık. Kardeşim yepyeni alınmış bir makinenin neresi tıkanacak. 2. Geliş tahliye hortumu aşağıda kalmış dedi, kaldırdı gitti. Sonraki zamanın büyük kısmında ben evde tektim ve makineyi hiç kullanmadım. 3 gelişi farklı deterjan markası kullanıyor muşuz. Finish marka kullanmamız gerekiyormuş. Yahu kardeşim: ürüne özel makine tasarımı mı yaptınız Allah Aşkına; Tıpkı Türk Aileye alaman gelin modeli gibi. Piyasadaki diğer ürünler deterjan değil mi ya da diğer makineler mi gerçek makine değil. Başta ablalarım ve annemin evindeki diğer marka makinelerde, sizin şu servisinizin hoşlanmadığı ve güya bayat dediği deterjanla bulaşık yıkattık.
Çatır çatır yıkadılar ve tertemiz çıkardılar. 4. Gelişi hepsi bir arada deterjan kullandığımız halde tuz-parlatıcı bölmesi dolu dedi bu fonksiyonları kapattı gitti.
Sanki garanti süresi bitsin de ilgileniriz babında bir yaklaşımla karşı karşıyayım.
Ya da servisin bir şeyden anladığı yok
Makinede sorun olabileceğini düşünen yok. Sanırsın ki makine allamei cihan
Yahu makine yıkamıyor. Daha nasıl anlatayım. Makineye koyduğum her şey kirli yağlı lekeli ve ıslak çıkıyor. Makine yıkamıyor! Kendim de bir ev aletleri FB. İş yeri hekimiyim ve o markanın bir ideolojisi var ve bu '''güvenimi kaybetmektense paramı kaybetmeyi tercih ederim''' fikridir. Ama ben yerli markasınız diyerek yine de sizi tercih etmek istedim. Başka ürünleriniz de var bende, onlarda sorunum yok. Ama bu ürün başından beri yı-ka-mı-yor.!
Talebim bu cihazın evden alınarak kalite ve fonksiyonlarının tamamen kontrolü ya da cihazın değiştirilmesidir
saygılarımlaDİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 157

Gönderen Bireysel Üye:
DRHBAMERVEL

Olay Yeri