1000342803 sc161969 / 13 Mayıs 2022

Hepsiburada.com İptal İade Talebim Reddedildi

Hepsiburada.com alışveriş platformundan sipariş etmiş olduğum JBL T225 tws Kablosuz Kulak içi kulaklığı (Sipariş No: 137700413), üründe yaşadığım bazı rahatsızlıklardan dolayı (kulağımda acı ve rahatsızlık yaratması ve konuşma esnasında karşı tarafın sesinin boğuk gelmesi) yasal süreçler içerisinde (14 gün), ilgili platform üzerinden 06.05.2022 tarihinde iade talebi oluşturarak ve iade ettim.
İade talebimin hijyen sebebi ile kabul edilmedi ve ürün tarafıma geri gönderildi.
Ürün ile ilgili, görüşme esnasında karşı tarafın sesinin boğuk geldiğini ayrıca belirtmiş olmama rağmen herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.
Ayrıca bu hijyen konusu neden bizler için geçerli değil sanırım. Zira hepsiburada.com/siparişlerim kısmındaki ürün raporları kısmında, kulaklığın birileri tarafından el ile tutulmuş görselleri mevcut.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 21

Konuyla ilgili yazışmalar


Bireysel Üye: sc161969 13 Mayıs 2022 tarihinde cevapladı

hepsiburada.com iade sürecinde konuyu yalnızca hijyen bağlamında ele almış olup tarafıma gerekli desteği vermemeiştir. Ürün ile ilgili belirtmiş olduğum ses ile ilgili şikayetlerim için ürünü JBL Teknik servisine yollamamı söylemiştir. Ürünü JBL'den almadım. Benim muhatabım hepsiburada.com. Böyle bir süreçte servis sürecinin yönlendirmesini kendilerinin yapması gerekirdi. Televizyon reklamlarında bahsettikleri müşteri memnuniyeti hassasiyetlerini malesef göremedim. Konu ile ilgili Tüketici Hakları Hakem Heyeti, Cimer, v.b. yerlere gerekli başvurularımı yapacağım. Sonuç olumlu veya olumsuz olsada farketmez

görüntüleme: 2

Gönderen Bireysel Üye:
sc161969

Olay Yeri