1000342815 Gülüzaremre / 15 Mayıs 2022

Kusurlu ürün ve İade Süreci

09.04.2022 tarihinde Ankara Taurus AVM den Ayşe hanımdan siyah renkli TM 6046 Pro Tost makinesi aldık. Ürünün ellerinde olmadığını depodan geleceği söylendi. İki hafta elime ulaşmayan ürünü mağazadan almak istedik biz Telsim ederiz dediler bunu ilk başta iyi niyet sandık fakat öyle değilmiş. Bize showroom da olan el izi ve bir sürü kusurlu ürünü bize teslim ettiler ürünü iade etmek istedik iade için evimizden gelip alınacağını yenisinin getirileceğini söylediler on gün bekledik iletişim kurmamıza rağmen ürün gelmedi bizde firmaya götürdük bu ürünün uzun zamandan beri ellerinde olmadığını söylediler çünkü mağazadaki gösterim de olan ürünü tarafımıza vermişlerdi. Daha sonra 24.04.2022 tarihinde bayide çalışan Furkan bey iade için form doldurup ürünü aldı ve bir hafta içinde iade gerçekleşecek dediler. 15.05.2022 tarihinden hala iade gerçekleşmedi ve firmaya gittik iade olmadığın belirttik Ayşe hanım iade yaptık bir hafta içinde düşecekti düşmüş olması gerekiyor dendi fakat iade olan bir şey yoktur. Toplam da iki aydan beri biz bir tane tost makinesini alamadık. Hem showroom ürününü bize verip insanların iyi niyetini kötüye kullanıyorlar hem de yapılan bu çirkinliğe rağmen iade sürecini bu kadar umursamaz ve kötü yönetiyorlar. Ve bu kadar ayıbın üstüne kusura bakmayın bile denmedi. Teşekkürler tarus Arçelik şube çalışanları hayatımda bu kadar kötü bir ekip daha görmedim. Arçelik'in adı da bu kadar kirletmeniz de ayrı bir Başarı...


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 106

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 17 Mayıs 2022 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 106

Gönderen Bireysel Üye:
Gülüzaremre

Olay Yeri