1000342983 pnfszjmnba / 10 Haziran 2022

Plansız, programsız; planına programına uymayan Doğuş Oto.

Size bir Doğuş Oto hikayesi anlatacağım. Bu defa ki hikaye 13 Mayıs 2022'de Bursa'da bir kaza yapmamla başladı. (Daha önce de olumsuz tecrübelerim var, akıllanmamışım)

14 Mayıs'ta aracı Doğuş Oto Kartal?a gidip aracı bıraktım. Aracı bırakmam 30dk demelerine rağmen 2 saat 30 dakika sürdü. Bu 2 saat 30 dakikanın 2 saati zaten bekleyerek geçmişti. Çünkü kaza yapmış araçlara bakan sadece 1 müşteri temsilcisi vardı. Neyse aracın kaydı açıldı.

17'sinde eksper atanmış (neden geç) 18'inde bizden onay istemişler, 5dk da onayı vermişiz. 60.000 TL'lik faturası olan bir iş yapacaklar az sayılmaz.

18?inde bize bir iş planı verilmedi. İki haftaya biteceği söylendi. Yani 1 Haziran'da bitmesi gerekiyordu. Bitmedi. Geçen hafta sonu biteceğini söylediler. Bitmedi.

Bu hafta Çarşamba günü (8 Haziran 2022) kazayla ilgili sorunlar nihayet bitti.

Aracın aynı zamanda olağan bakımı da yapılacaktı. Normalde 1 gün sürüyor. Yani geçtiğimiz Perşembe günü aracı bakımdan alıp kullanmaya başlamam lazımdı. Alamadım. Onun yerine dün aradılar ?bilmem nesinde de sorun var bakalım mı diye sordular, bakın dedim.

Bu akşam, 20dk önce aradılar ve haftaya Pazartesi başlayabileceklerini söylediler. Ne zaman biteceğini, 1 gün mü, 1 ay mı süreceğini sorduğumda da tüm hafta burada kalabilir dediler. Bir iş planı da veremediler.

Yani aracımı 20 Haziran'da teslim etmeyi önerdiler diyebiliriz. Bu da aracı oraya bıraktığımdan sonra yaklaşık 1 ay ve 1 hafta demek. Arabam özel bir model falan değil, sıradan bir araç.

Hayatımda bu kadar lakayıt az şirket gördüm. Bir Alman otomobil markasının itibarına bu kadar zarar verilebilir.
Tabii ki artık yapmayın, istemiyorum dedim. Yarın sabah gidip aracımı alacağım.

Siz siz olun aracınızı Doğuş Otoya vermeyin.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 100

Gönderen Bireysel Üye:
pnfszjmnba

Olay Yeri