1000343043 Bloxx01 / 21 Haziran 2022

Kampanya

Nisan ayı içerisinde Binbin kampanyası ile BINBIN2022 koduyla başvuru yaptım kodu başvuru alanına yazdım Hesabi açtım Hediye ödül vermedi TEB bankası Üyeliğimde kampanya kodu eklenmediğini söylediler sistem hataları yüzünden mağdur olan biziz 1 aydır sorunu çözmüyorlar Böyle banka Müşteriyi mağdur Eden Sistem Banka görmedim bir de önce müşteri memnuniyeti diye mail hesabı açmışsın 1 aydır şu davet sorunuyla uğraşıyorum 10-15 Tane Bankaya Üyeyim böyle mağduriyet yaşamadım. Kodu size gönderdim ayın 16 sında Yazıyla Yazdım, Ekran Görüntüsü de Ekledim. Video kaydı da ekledim saçma sisteminiz yüzünden video siliniyor yok karantinaymış yok güvenlik sorunu. Gelen Maildeki saçmalık ( Merhaba,
Gönderdiğiniz mail TEB güvenlik politikasına uygun olmayan kod veya
eklenti içermektedir. Mail karantinaya alınmıştır.
Saygılar, ) ben başvurumu uygun şekilde yapayım sizde bahane bulup durup yok dosya açılmıyor efendim yok şöyle açılmıyorsa da oraya yazıyla yazmışım dalga mı geçiyorsunuz. Sonrada Kampanya bitti dersiniz. Milleti kandırıp durmayın böyle saçmalık görmedim daha şu sorunu çözmezseniz hesabı kimlik bilgilerimle beraber sildireceğim bu ne saçmalıktır. Su sorunu çözün artık.DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 21

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: TEB 22 Haziran 2022 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz, sikayetim.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

görüntüleme: 21

Gönderen Bireysel Üye:
Bloxx01

Olay Yeri