1000344052 Hülya er özel / 04 Ocak 2023

Arcelik süpürge filtre rezaleti ve yetkili servis sorunu

Arçelik perla toz torbasız nisan ayında almıştım ve ürünün sorununu bir önceki şikayetimde yazmıştım şimdi ürünün değişimi kabul edilmedi ve asil mağduriyeti su an yaşamaya başladım öncelikle ürünün iade işleminde yetkili teknik servis fakat bu ürünle ilgili ilk şikayetimi Eylül ayında oluşturduğumda kapımın önünde gelip süpürgeye bakan servis filtresi tıkanmış değişmesi gerekli dedi 110 lira filtre ücreti bu arada bende kabul etmemiştim gecen hafta artık ürün hiç çalışmaz olunca değişim talebi ile servise bildirdim gelip atölyeye götürdüler ve bana 6 ayda bir filtre değişimi yapılması gerektiğini belirttiler degisim istegimin reddedildigini soylediler bu sabah urunu alirken kendilerinin beyanlarını videoya alma talebinde bulundum zira urunle ilgili hukuki haklarimi kullanacagim bana hanimefendi filtre aksesuardir biz garanti maranti sure veremeyiz baska randevularimiz var urunu teslim alip parayi veriyormusunuz dediler! Bende bana bu urunu almadan once bundan bahsedilmedigini bu kaba uslubu düzeltmeleri gerektigini ve ana cagri merkezini arayacağımi soyledim ve ayni ben merkezi ararken bir ust amirini arayip beni bu bizimle kavga ediyor diye sikayet etti! Simdi surec su bu nisan 2022 de aldığım elektirik supurgesi toplamda 50 kere kullanilmadan filtresi 110 liraya degisti ve bu urunun filtresi her kullanimdan sonra temizlenmeliymis ve bu filtrenin de ne kadar surede tikanacagina dair bir bilgi vermiyorlar ve ben zaten oglumun alerjik bronsiti ve benim toz alerjim yuzunden toz torbasiz supurgeye gecmistim. Ve buna dair itirazınız da bir manasi yok zira yetkili serviste degisim karari ve kendileri de bilgi alma ve bilgiyi kayit alma hakkınızda dahi kabalasip uslupsuz yanitlar veriyorlar siz de belirli araliklarla 110 lira verip satin aldiginiz urune kira oduyorsunuz.


DİKKAT:  Şikayetin muhatabı kişi veya kuruluşların ÜCRETSİZ cevap hakkı vardır. Lütfen "sikayetim.com" ile iletişime geçiniz.


görüntüleme: 36

Konuyla ilgili yazışmalar


Üye Firma Temsilcisi: Arçelik 05 Ocak 2023 tarihinde cevapladı

Değerli Müşterimiz,
Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle sosyalmedya@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye'nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
Arçelik Müşteri İletişim Merkezi
444 0 888 / 0850 210 08 88
www.arcelik.com.tr


görüntüleme: 36

Gönderen Bireysel Üye:
Hülya er özel

Olay Yeri